Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 13-3/8 "Көкпекті ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 ақпандағы № 40-3/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 20 ақпанда № 38019 болып тіркелді
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 30 мамырдағы № 13-3/8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 289-18 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Көкпекті ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Көкпекті ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
қосымшаның тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Көкпекті ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидалары";
7-тармақтың екінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. "Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін "Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Сарманов

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 30 мая 2024 года № 13-3/8 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Кокпектинском районе"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 18 февраля 2026 года № 40-3/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 февраля 2026 года № 38019
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Кокпектинском районе" от 30 мая 2024 года № 13-3/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 289-18), следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в Кокпектинском районе";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в Кокпектинском районе согласно приложению 1 к настоящему решению.";
в приложении 1 к указанному решению:
заголовок приложения изложить в новой редакции:
"Размер и Правила оказания жилищной помощи в Кокпектинском районе";
абзац второй пункта 7 изложить в новой редакции:
"Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Кокпектинского районного маслихата области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе государственного учреждения "Аппарат Кокпектинского районного маслихата области Абай" после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кокпектинского районного маслихата
Т. Сарманов