Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 21/11-VІІІ "Бесқарағай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 наурыздағы № 38/5-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 1 сәуірде № 38272 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабының 2 тармағына сәйкес  Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 21/11-VІІІ "Бесқарағай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 352-18 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Бесқарағай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы
М. Абылгазинова

О признании утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата от 7 октября 2024 года № 21/11-VIIІ "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Бескарагайскому району"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 27 марта 2026 года № 38/5-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2026 года № 38272
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Бескарагайскому району" от 7 октября 2024 года № 21/11-VIIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 352-18).
2. Государственному учреждению "Аппарат Бескарагайского районного маслихата области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Бескарагайского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бескарагайского районного маслихата
М. Абылгазинова