"Абай ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Абай облысының Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14/10-VIІІ шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 3 наурыздағы № 37/9-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 4 наурызда № 38095 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Абай ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Абай облысының Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14/10-VIІІ шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 239-18 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Мәслихат төрағасы
М. Нұрсұлтанұлы

О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 марта 2024 года № 14/10-VIІІ "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Абайском районе"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 3 марта 2026 года № 37/9-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2026 года № 38095
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 марта 2024 года № 14/10-VIІІ "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Абайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 239-18).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата
М. Нұрсұлтанұлы