"Мәртөк ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 155 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2026 жылғы 19 қаңтардағы № 285 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 20 қаңтарда № 37863 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мәртөк ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 155 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8654-04 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Мәртөк аудандық мәслихатының төрағасы Т. Көлкебаев

О признании утратившим силу решения Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 ноября 2024 года № 155 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Мартукском районе"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 января 2026 года № 285. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2026 года № 37863
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 ноября 2024 года № 155 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Мартукском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8654-04).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Мартукского районного маслихата Т. Көлкебаев