Бурабай аудандық мәслихатының кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 8С-40/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 16 ақпанда № 37993 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бурабай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нурпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 13 ақпандағы
№ 8С-40/1 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Бурабай ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерге арналған базалық салық мөлшерлемесін ұлғайту туралы" Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6С-12/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5803 болып тіркелген);
2) "Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6С-12/3 "Бурабай ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын салықтың базалық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 6С-24/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6409 болып тіркелген);
3) "Бурабай ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін, салық мөлшерлемелерін түзету туралы" Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 7С-31/1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30895 болып тіркелген);
4) "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-15/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8722-03 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Бурабайского районного маслихата
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13 февраля 2026 года № 8С-40/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 февраля 2026 года № 37993
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бурабайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Бурабайского районного маслихата М. Нурпанова
Приложение
к решению
Бурабайского районного маслихата
от 13 февраля 2026 года
№ 8С-40/1
Перечень некоторых решений Бурабайского районного маслихата признанных утратившими силу
1) решение Бурабайского районного маслихата от 14 февраля 2017 года № 6С-12/3 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Бурабайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5803);
2) решение Бурабайского районного маслихата от 30 января 2018 года № 6С-24/3 "О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 14 февраля 2017 года № 6С-12/3 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Бурабайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6409);
3) решение Бурабайского районного маслихата от 30 ноября 2022 года № 7С-31/1 "Об утверждении проектов (схем) зонирования земель и корректировки ставок земельного налога, налоговых ставок населенных пунктов Бурабайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30895);
4) решение Бурабайского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 8С-15/2 "О понижении размера ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8722-03).