"Жалпымемлекеттік статистикалық байқауларды және ұлттық санақтарды жүргізу кезінде адамдарды интервьюер ретінде тарту және олардың жұмысын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының 2024 жылғы 16 қыркүйектегі № 27 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 9 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 сәуірде № 38577 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жалпымемлекеттік статистикалық байқауларды және ұлттық санақтарды жүргізу кезінде адамдарды интервьюер ретінде тарту және олардың жұмысын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының 2024 жылғы 16 қыркүйектегі № 27 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35090 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жалпымемлекеттік статистикалық байқауларды және ұлттық санақтарды жүргізу кезінде адамдарды интервьюерлер ретінде тарту және олардың жұмысын ұйымдастыру қағидаларында:
7-тармақтың 3) тармақшасы алып тасталсын;
9-тармақта:
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) Бюроның аумақтық бөлімшесінің байқау жүргізу кезінде интервьюердің жұмысына бақылауды жүзеге асыратын жауапты қызметкері (бұдан әрі - Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкері) дайындаған тізімге сәйкес респонденттің және (немесе) үй шаруашылығының мекенжайларын сәйкестендіру (анықтау);";
14) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"14) қателер анықталған жағдайда, респонденттерге және (немесе) үй шаруашылықтарына қажетті деректерді нақтылау үшін қосымша бару және бару нәтижелері туралы Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкеріне хабарлау;";
10 және 11-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Интервьюердің жұмысының сапасын бақылауды және тексеруді Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкері және (немесе) ұлттық санақтарға дайындық және оны жүргізу жөніндегі нұсқаушы іріктеп қоңырау шалу жолымен және (немесе) респонденттерді және (немесе) үй шаруашылықтарын аралау арқылы жүзеге асырады.
Бюроның аумақтық бөлімшесінің бір жауапты қызметкері және (немесе) ұлттық санақтарға дайындық және оны жүргізу жөніндегі нұсқаушы алтыдан артық емес интервьюердің жұмысын қадағалайды.
11. Интервьюер қызметіне жүргізілген байқау қорытындылары бойынша есеп ресімделеді, ол интервьюердің жұмысына ақы төлеу кезінде есепке алынады.

О внесении изменений в приказ руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 16 сентября 2024 года № 27 "Об утверждении Правил привлечения лиц в качестве интервьюеров и организации их работы при проведении общегосударственных статистических наблюдений и национальных переписей"
Приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 28 апреля 2026 года № 9. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2026 года № 38577
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 16 сентября 2024 года № 27 "Об утверждении Правил привлечения лиц в качестве интервьюеров и организации их работы при проведении общегосударственных статистических наблюдений и национальных переписей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 35090) следующие изменения:
в Правилах привлечения лиц в качестве интервьюеров и организации их работы при проведении общегосударственных статистических наблюдений и национальных переписей, утвержденных указанным приказом:
подпункт 3) пункта 7 исключить;
в пункте 9:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) идентифицирование (определение) адреса респондента и (или) домашнего хозяйства согласно списку, подготовленному ответственным сотрудником территориального подразделения Бюро, осуществляющий контроль за работой интервьюера при проведении наблюдения (далее – ответственный сотрудник территориального подразделения Бюро);";
подпункт 14) изложить в следующей редакции:
"14) в случае обнаружения ошибок дополнительное посещение респондентов и (или) домашних хозяйств для уточнения необходимых данных и информирование ответственного сотрудника территориального подразделения Бюро о результатах посещения;";
пункты 10 и 11 изложить в следующей редакции:
"10. Контроль и проверка качества работы интервьюера осуществляется ответственным сотрудником территориального подразделения Бюро и (или) инструктором по подготовке и проведению национальных переписей, путем выборочного контрольного обзвона и (или) обхода респондентов и (или) домашних хозяйств.
Один ответственный сотрудник территориального подразделения Бюро и (или) инструктор по подготовке и проведению национальных переписей контролирует работу не более шести интервьюеров.
11. По итогам проведенного контроля деятельности интервьюера оформляется отчет, который учитывается при оплате работы интервьюера.

Интервьюердің жұмысын тексеру нәтижелері туралы есепті жасау осы Қағидаларға 4-қосымшада келтірілген нысан бойынша жүзеге асырылады. Тұрмыс деңгейі статистикасы бойынша интервьюердің жұмысының сапасын бақылау барлық зерттелетін үй шаруашылықтардың 50% көлемінде жыл бойы жүргізіледі.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Интервьюерлер толтырған статистикалық нысандар байқауды ұйымдастыратын Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкерлеріне беріледі.";
22-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"22. Интервьюерге респонденттердің және (немесе) үй шаруашылықтарының тізімін Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкері береді.";
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"30. Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкері іріктеп алынған респонденттердің және (немесе) үй шаруашылықтарының мекенжайларын интервьюерге береді. Іріктеп алынған мекенжай бойынша тұратын респонденттер және (немесе) үй шаруашылықтары, соның ішінде тұрып жатқан тұрғын үйдің меншік иесі еместер байқауға жатады.";
40-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"40. Іріктеп алынған мекенжайда үй шаруашылығының мүшелері болмаған жағдайда, интервьюер осы мекенжайға қосымша бірнеше рет (кемінде екі рет) барады. Егер қосымша барғаннан кейін үй шаруашылығының мүшелері болмаса, онда интервьюер бұл туралы Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкеріне үй шаруашылығын резервтік тізімнен ауыстыру қажеттілігі туралы шешім қабылдау үшін хабарлайды.";
43-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"43. Іріктемелі байқау сауалнамаларында өрескел қателер анықталған жағдайда, интервьюер қажетті деректерді нақтылау үшін үй шаруашылығына қосымша барады және Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкеріне бару нәтижелері туралы хабарлайды.";
57-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"57. Іріктемелі байқау сауалнамаларында қателер анықталған жағдайда интервьюер қажетті деректерді нақтылау үшін респондентке және (немесе) үй шаруашылығына қосымша барады және Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкеріне бару нәтижелері туралы хабарлайды.";
осы Қағидаларға 4-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы Қағидаларға 5-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы Қағидаларға 6-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттiгi Ұлттық статистика бюросының Стратегиялық жоспарлау және әдіснамалық үйлестіру департаменті Заң департаментімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:

Составление отчета о результатах проверки работы интервьюера осуществляется согласно форме, приведенной в приложении 4 к настоящим Правилам. Контроль качества работы интервьюера по статистике уровня жизни проводится в течение года в количестве 50 % всех обследуемых домашних хозяйств.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Заполненные интервьюерами статистические формы передаются организующим наблюдение ответственным сотрудникам территориального подразделения Бюро.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Список респондентов и (или) домашних хозяйств предоставляются интервьюеру ответственным сотрудником территориального подразделения Бюро.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:
"30. Адреса отобранных респондентов и (или) домашних хозяйств предоставляются интервьюеру ответственным сотрудником территориального подразделения Бюро. Наблюдению подлежат респонденты и (или) домашние хозяйства, которые проживают по отобранному адресу, в том числе не являющиеся собственниками занимаемого жилья.";
пункт 40 изложить в следующей редакции:
"40. В случае отсутствия членов домашнего хозяйства по отобранному адресу интервьюер дополнительно еще несколько (не менее двух раз) посещает этот адрес. Если после дополнительных посещений члены домашнего хозяйства отсутствуют, тогда интервьюер сообщает об этом ответственному сотруднику территориального подразделения Бюро для принятия решения о необходимости замены данного домашнего хозяйства из резервного списка домашних хозяйств.";
пункт 43 изложить в следующей редакции:
"43. В случае обнаружения грубых ошибок в анкетах выборочных наблюдений, интервьюер дополнительно посещает домашнее хозяйство для уточнения необходимых данных и информирует ответственного сотрудника территориального подразделения Бюро о результатах посещения.";
пункт 57 изложить в следующей редакции:
"57. В случае обнаружения ошибок в анкетах выборочных наблюдений, интервьюер дополнительно посещает респондента и (или) домашнее хозяйство для уточнения необходимых данных и информирует ответственного сотрудника территориального подразделения Бюро о результатах посещения.";
приложение 4 к настоящим Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 5 к настоящим Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 6 к настоящим Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту стратегического планирования и методологической координации совместно с Юридическим департаментом Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Стратегиялық жоспарлау және әдіснамалық үйлестіру департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының құрылымдық және аумақтық бөлімшелеріне жұмыс бабында басшылыққа алу және пайдалану үшін жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросының басшысы
М. Турлубаев
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросының
басшысы
2026 жылғы 28 сәуірдегі
№ 9 бұйрығына 1-қосымша
Жалпымемлекеттік статистикалық байқауларды
және ұлттық санақтарды жүргізу
кезінде адамдарды
интервьюерлер ретінде тарту
және олардың жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Жалпымемлекеттік статистикалық байқауларды жүргізу бойынша интервьюер жұмысын тексеру нәтижелері туралы есеп_______________________________________
Мен, _______________________ (Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), лауазымы),
интервьюер ____________________________ (интервьюердің Т.А.Ә.
(бар болған жағдайда), жеке куәліктің № ___) _______ бастап _______ аралығында
статистикалық байқаулар жүргізу бойынша ______________________ жұмысын
тексеруді өткіздім.
Тексеру мынадай мәселелер бойынша өткізілді:
1) респонденттерге және (немесе) үй шаруашылықтарына белгіленген мерзімдерде барады ма;
2) байқау нұсқаулыққа,түсіндірмеге сәйкес жүргізіледі ме;
3) статистикалық нысандарды толтыру техникасы бойынша нұсқаулар сақталады ма;
4) статистикалық нысанға енгізілген мәліметтердің анықтығы және толықтығы.
Тексеру нәтижелері:
1. Респонденттерге және (немесе) үй шаруашылықтарына бару белгіленген мерзімде жүзеге асырылады/жүзеге асырылмайды (қажеттісінің астын сызу).
2. Байқау нұсқаулыққа, түсіндірмеге сәйкес/сәйкес емес (қажеттісінің астын сызу) жүргізіледі.
3. Статистикалық нысандарды толтыру кезінде толтыру техникасы бойынша нұсқаулар сақталады/сақталмайды (қажеттісінің астын сызу).

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Департаменту стратегического планирования и методологической координации довести настоящий приказ до структурных и территориальных подразделений Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Руководитель Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
М. Турлубаев
Приложение 1 к приказу
Руководитель Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
от 28 апреля 2026 года № 9
Приложение 4 к Правилам
привлечения лиц в качестве
интервьюеров и организации
их работы при проведении
общегосударственных
статистических наблюдений
и национальных переписей
Форма
Отчет о результатах проверки работы интервьюера
по проведению общегосударственных статистических наблюдений
____________________________________________________________
Мною, __________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность),
проведена проверка работы интервьюера _____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) интервьюера, № удостоверения)
с _____ по _____ по проведению статистических наблюдений ___________.
Проверка проведена по следующим вопросам:
1) посещаются ли респонденты и (или) домашние хозяйства в установленные сроки;
2) проводится ли наблюдение в соответствии с инструкцией, пояснением;
3) соблюдаются ли указания по технике заполнения статистических форм;
4) полнота и достоверность сведений занесенных в статистическую форму.
Результаты проверки
1. Посещение респондентов и (или) домашних хозяйств осуществляется/
не осуществляется (нужное подчеркнуть) в установленные сроки.
2. Наблюдение проводится в соответствии/ не в соответствии (нужное подчеркнуть)
с инструкцией, пояснением.
3. При заполнении статистических форм соблюдаются/не соблюдаются
(нужное подчеркнуть) указания по технике заполнения.

4. Статистикалық нысанға енгізілген мәліметтердің анықтығы және толықтығы расталды/ расталмады (қажеттісінің астын сызу).
Тексеру нәтижелері және ағымдағы жұмыс бойынша ұсынымдар
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
4. __________________________________________________________________
Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкері
__________________________________Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), қолы
Интервьюер танысты __________________ Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), қолы.
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросының
басшысы
2026 жылғы 28 сәуірдегі
№ 9 бұйрығына 2-қосымша
Жалпымемлекеттік статистикалық байқауларды
және ұлттық санақтарды жүргізу
кезінде адамдарды
интервьюерлер ретінде тарту
және олардың жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Интервьюердің жұмыс кестесі № ______________ тоқсан __________ жыл
1 бестік – ай _____________Үй шаруашылықтарының № _____________
2 бестік – ай _____________Үй шаруашылықтарының № _____________
3 бестік – ай _____________Үй шаруашылықтарының № _____________
4 бестік – ай _____________Үй шаруашылықтарының № _____________
5 бестік – ай _____________Үй шаруашылықтарының № _____________
6 бестік – ай _____________Үй шаруашылықтарының № _____________ү/ш №
Ай
Нысанды жинау _____*
жоспар
нақты
Нысан бойынша сауал салу_____*
жоспар
нақты
Үй шаруашылықтарының есіне салу және кеңес беру (Қағидалардың 33, 34-тармақтарына сәйкес)
жоспар
нақты
Нысандарды аумақтық бөлімшелерге беру
жоспар
нақты
Ай
Нысанды жинау _____ *
жоспар
нақты
Нысан бойынша сауал салу_____*
жоспар
нақты
Үй шаруашылықтарының есіне салу және кеңес беру (Қағидалардың 33, 34-тармақтарына сәйкес)
жоспар
нақты
Нысандарды аумақтық бөлімшелерге беру
жоспар
нақты
Ай
Нысанды жинау _____*
жоспар
нақты
Нысан бойынша сауал салу_____*
жоспар
нақты
Үй шаруашылықтарының есіне салу және кеңес беру (Қағидалардың 33, 34-тармақтарына сәйкес)
жоспар
нақты
Нысандарды аумақтық бөлімшелерге беру
жоспар
нақты
Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкері _______________________
Т.А.Ж. (бар болған жағдайда), қолы
Интервьюер танысты _________________________
Т.А.Ж. (бар болған жағдайда), қолы
Ескерту:
* қажет болған жағдайда байқаулардың (нысандардың) қажетті саны үшін жолдар қайталанады.
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросының
басшысы
2026 жылғы 28 сәуірдегі
№ 9 бұйрығына 3-қосымша
Жалпымемлекеттік статистикалық байқауларды
және ұлттық санақтарды жүргізу
кезінде адамдарды
интервьюерлер ретінде тарту
және олардың жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
6-қосымша
Нысан
Халықтың тұрмыс деңгейін статистикалық зерттеу бойынша алдын ала аралау жүргізу туралы есеп бланкісі 202_ жылғы қараша-желтоқсан айы
Үй шаруашылығының № (пәтер коды)
Үй шаруашылығы-ның мекенжайы
Үй шаруашылығына барған және сауал салу күні
Аралау және сауал салу нәтижесі*
Интервьюердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда),
қолы________________________________________________________________
Бюроның аумақтық бөлімшесінің жауапты қызметкері Т.А.Ә. (бар болған жағдайда),
қолы ______________________________________________________
Ескертпе:
* "Аралау және сауал салу нәтижелері" бағанын толтыру жөніндегі нұсқаулық:
мынадай кодтар қойылады:
"1"- келісті;
Бас тартқан жағдайда мынадай кодтар қойылады:
"2" - үзілді-кесілді бас тарту (сенімсіз);
"3" - денсаулығына байланысты бас тарту;
"4" - уақыттың жетіспеушілігіне байланысты бас тарту;
"5" - көшу жоспарлануда;
"6" - әлеуметтік төлемдер алуына байланысты;
"7" - мемлекеттік қызметшілер;
"8" - тұрғын емес;
"9" - мекенжай табылмады;
"10" - есік ашпады.

4. Полнота и достоверность сведений занесенных в статистическую форму
подтверждается/не подтверждается (нужное подчеркнуть).
Рекомендации по результатам проверки и текущей работы
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
4. __________________________________________________________________
Ответственный сотрудник территориального подразделения Бюро
__________________________Ф.И.О. (при его наличии), подпись
Ознакомлен(а) интервьюер _____________________________
Ф.И.О. (при его наличии), подпись.
Приложение 2 к приказу
Руководитель Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
от 28 апреля 2026 года № 9
Приложение 5 к Правилам
привлечения лиц в качестве
интервьюеров и организации
их работы при проведении
общегосударственных
статистических наблюдений
и национальных переписей
Форма
График работы интервьюера № ____________ на ____ квартал _____ года
1 пятерка – месяц _______________ № домашних хозяйств ___________
2 пятерка – месяц _______________ № домашних хозяйств ___________
3 пятерка – месяц _______________ № домашних хозяйств ___________
4 пятерка – месяц _______________ № домашних хозяйств ___________
5 пятерка – месяц _______________ № домашних хозяйств ___________
6 пятерка – месяц _______________ № домашних хозяйств ___________
№ д/х
Месяц
Сбор форм(ы) _____*
план
факт
Опрос по форме_____*
план
факт
Напоминание и консультация домашних хозяйств (согласно пунктов 33, 34 Правил)
план
факт
Передача форм в территориальные подразделения
план
факт
Месяц
Сбор форм(ы) _____ *
план
факт
Опрос по форме_____*
план
факт
Напоминание и консультация домашних хозяйств (согласно пунктов 33, 34 Правил)
план
факт
Передача форм в территориальные подразделения
план
факт
Месяц
Сбор форм(ы) _____ *
план
факт
Опрос по форме_____*
план
факт
Напоминание и консультация домашних хозяйств (согласно пунктов 33, 34 Правил)
план
факт
Передача форм в территориальные подразделения
план
факт
Ответственный сотрудник территориального подразделения Бюро
__________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии), подпись
Ознакомлен(а) интервьюер _________________________
Ф.И.О. (при его наличии), подпись
Примечание:
* при необходимости дублируются строки для необходимого количества наблюдении (форм).
Приложение 3 к приказу
Руководитель Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
от 28 апреля 2026 года № 9
Приложение 6 к Правилам
привлечения лиц в качестве
интервьюеров и организации
их работы при проведении
общегосударственных
статистических наблюдений
и национальных переписей
Форма
Бланк отчета о проведении предварительного обхода по статистическому
обследованию уровня жизни населения ноябрь-декабрь месяц 202_ г.
№ домашнего хозяйства
(код квартиры)
Адрес домашнего хозяйства
Дата обхода и опроса домашнего хозяйства
Результат обхода и опроса*
Ф.И.О. (при его наличии), подпись
интервьюера_________________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии), подпись ответственного сотрудника
территориального подразделения Бюро___________________________________
Примечание:
* Инструкция по заполнению графы "Результат обхода и опроса":
Проставляются коды:
"1" - согласен;
При отказе проставляются коды:
"2" - категорический отказ (недоверие);
"3" - отказ по состоянию здоровья;
"4" - отказ из-за отсутствия времени;
"5" - планируется переезд;
"6" - в связи с получением социальных выплат;
"7" - государственные служащие;
"8" - не жилой;
"9" - адрес не найден;
"10" - не открыли дверь.