"Құрылыстағы жаңа технологиялардың бірыңғай мемлекеттік тізілімін қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 704 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2026 жылғы 8 сәуірдегі № 149 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 9 сәуірде № 38380 тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2026 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Құрылыстағы жаңа технологиялардың бірыңғай мемлекеттік тізілімін қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 704 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12413 болып тіркелген);
2) "Құрылыстағы жаңа технологиялардың бірыңғай мемлекеттік тізілімін қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 704 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 7 ақпандағы № 44 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35712 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Е. Нагаспаев

О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 704 "Об утверждении Правил формирования Единого государственного реестра новых технологий в строительстве"
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 апреля 2026 года № 149. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 апреля 2026 года № 38380
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.07.2026.
"О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 704 "Об утверждении Правил формирования Единого государственного реестра новых технологий в строительстве" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12413);
2) приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 7 февраля 2025 года № 44 "О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 704 "Об утверждении Правил формирования Единого государственного реестра новых технологий в строительстве" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 35712).
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр промышленности и
строительства Республики Казахстан
Е. Нагаспаев