"Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидаларын, сондай-ақ мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 29 шiлдедегi № 347 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2026 жылғы 30 наурыздағы № 69-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 7 сәуірде № 38344 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидаларын, сондай-ақ мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 29 шiлдедегi № 347 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29030 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидаларын, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлерін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидалары, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлері бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидалары, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлері осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра просвещения Республики Казахстан от 29 июля 2022 года № 347 "Об утверждении Правил выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, а также их размеров"
Приказ Министра просвещения Республики Казахстан от 30 марта 2026 года № 69-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 апреля 2026 года № 38344
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра просвещения Республики Казахстан от 29 июля 2022 года № 347 "Об утверждении Правил выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, а также их размеров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29030) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их, а также размеров единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их, а также размеров единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их.";
Правила выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их, а также их размеры, утвержденные указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Орта білім беру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрі
Ж. Сулейменова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрі
2026 жылғы 30 наурыздағы
№ 69-НҚ бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 22 шілдедегі
№ 347 бұйрығына қосымша
Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидалары, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлері
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қағидалар жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу тәртібін, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлерін белгілейді (бұдан әрі – Біржолғы сыйақы).
2. Біржолғы сыйақы беруді жүзеге асыратын орган Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) болып табылады.
3. Біржолғы сыйақы жеке сипатта болады және бір жыл ішінде қайталап берілмейді.

2. Комитету среднего образования Министерства просвещения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства просвещения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства просвещения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра просвещения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр просвещения
Республики Казахстан
Ж. Сулейменова
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр просвещения
Республики Казахстан
от 30 марта 2026 года № 69-НҚ
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра просвещения
Республики Казахстан
от 29 июля 2022 года № 347
Правила выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их, а также размеров единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила устанавливают порядок выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их, а также размеров единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, победителям международных конкурсов научных проектов, педагогам, подготовившим их (далее - Единовременное вознаграждение).
2. Органом, осуществляющим присуждение Единовременного вознаграждения, является Министерство просвещения Республики Казахстан (далее - Министерство).
3. Единовременное вознаграждение носит персональный характер и не может присуждаться повторно в течение года.

4. Біржолғы сыйақы ағымдағы жылдың жетістігі үшін ғана беріледі.
5. Біржолғы сыйақы алуға кандидаттар Қазақстан Республикасының азаматтары болуы тиіс.
6. Біржолғы сыйақы алуға кандидаттар болып мыналар табылады:
1) жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері, оларды дайындаған педагогтер;
2) ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздары, оларды дайындаған педагогтер.
Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың аталған жеңімпаздары мен жүлдегерлері және ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздары осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес сауалнама толтырады. Он сегіз жасқа толмаған тұлғалардың сауалнамаларында көрсетілген мәліметтердің дұрыстығы ата-аналарының немесе өзге де заңды өкілдерінің қолдарымен расталады.
7. Біржолғы сыйақы:
1) Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 20 шілдедегі № 333 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28915 болып тіркелген) (бұдан әрі – № 333 бұйрық) бекітілген тізбеге сәйкес жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздары болған қазақстандық білім алушыларға, Қазақстан Республикасы құрама командасының мүшелеріне;
2) № 333 бұйрықпен бекітілген тізбеге сәйкес жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарын дайындаған педагогтерге төленеді.
8. Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне мынадай мөлшердегі Біржолғы сыйақыны көрсете отырып, сертификат беріледі:
1) I дәрежелі диплом мен алтын медаль үшін – 1500 АЕК;
2) II дәрежелі диплом мен күміс медаль үшін – 1000 АЕК;
3) III дәрежелі диплом мен қола медаль үшін – 500 АЕК.
9. Ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына I дәрежелі диплом мен алтын медаль үшін 1500 АЕК мөлшеріндегі Біржолғы сыйақыны көрсете отырып, сертификат беріледі.
10. Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін дайындаған педагогтерге мынадай мөлшердегі Біржолғы сыйақыны көрсете отырып, сертификат беріледі:
1) I дәрежелі диплом мен алтын медаль иегерін дайындаған педагогке – базалық лауазымдық айлықақының 26,5 еселенген мөлшерінде;
2) II дәрежелі диплом мен күміс медаль иегерін дайындаған педагогке – базалық лауазымдық айлықақының 17,5 еселенген мөлшерінде;
3) III дәрежелі диплом мен қола медаль иегерін дайындаған педагогке – базалық лауазымдық айлықақының 8,5 еселенген мөлшерінде.

4. Единовременное вознаграждение присуждается только за достижение текущего года.
5. Кандидаты на получение Единовременного вознаграждения должны быть гражданами Республики Казахстан.
6. Кандидатами для награждения Единовременным вознаграждением являются:
1) победители и призеры международных олимпиад по общеобразовательным предметам, а также педагоги, подготовившие их;
2) победители международных конкурсов научных проектов, а также педагоги, подготовившие их.
Указанные победители и призеры международных олимпиад по общеобразовательным предметам и победители международных конкурсов научных проектов заполняют анкеты согласно приложению к настоящим Правилам. Достоверность данных в анкете лиц, не достигших восемнадцатилетнего возраста, подтверждается подписями родителей или иных законных представителей.
7. Единовременное вознаграждение присуждается:
1) казахстанским обучающимся, членам сборной команды Республики ставших Казахстан победителями и призерами международных олимпиад по общеобразовательным предметам, победителями международных конкурсов научных проектов согласно перечню, утвержденному приказом Министра просвещения Республики Казахстан от 20 июля 2022 года № 333 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28915) (далее - приказ № 333);
2) педагогам, подготовивших победителей и призеров международных олимпиад по общеобразовательным предметам, победителей международных конкурсов научных проектов, согласно перечню, утвержденному приказом № 333.
8. Победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, вручается сертификат с указанием Единовременного вознаграждения в следующих размерах:
1) за диплом I степени и золотую медаль – 1 500 МРП;
2) за диплом II степени и серебряную медаль – 1000 МРП;
3) за диплом III степени и бронзовую медаль – 500 МРП.
9. Победителям международных конкурсов научных проектов вручается сертификат с указанием Единовременного вознаграждения за диплом I степени и золотую медаль в размере 1 500 МРП.
10. Педагогам, подготовившим победителей и призеров международных олимпиад по общеобразовательным предметам вручается сертификат с указанием Единовременного вознаграждения в следующих размерах:
1) педагогу, подготовившему обладателя диплома I степени и золотой медали – 26,5 кратном размере базового должностного оклада;
2) педагогу, подготовившему обладателя диплома IІ степени и серебряной медали – 17,5 кратном размере базового должностного оклада;
3) педагогу, подготовившему обладателя диплома IІІ степени и бронзовой медали – 8,5 размере кратном базового должностного оклада.

11. Ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпазын – I дәрежелі диплом мен алтын медаль иегерін дайындаған педагогке базалық лауазымдық айлықақының 26,5 еселенген мөлшеріндегі Біржолғы сыйақыны көрсете отырып, сертификат беріледі.
2-тарау. Біржолғы сыйақы төлеу тәртібі
12. Қазақстан Республикасы құрама командаларының ағымдағы жылғы жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадаларға, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарына қатысу нәтижелеріне сәйкес "Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы (бұдан әрі – "Дарын" РҒПО):
1) жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстары жеңімпаздарының тізімін, ұйымдастырушы елдердің ресми сайттарында жарияланған нәтижелерінің көшірмелерін қалыптастырады және бекітеді;
2) № 333 бұйрықпен бекітілген тізбеге сәйкес жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарын I, II, III дәрежелі дипломдармен марапаттауды ұйымдастырады.
13. "Дарын" РҒПО жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарын дайындаған педагогтердің тізімдерін жеңімпаз және жүлдегер оқитын білім беру ұйымының педагог туралы деректері көрсетілген растайтын құжаттары негізінде қалыптастырады және бекітеді.
14. Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздары Біржолғы сыйақы алу үшін "Дарын" РҒПО-ға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың (бар болған жағдайда) және (немесе) туу туралы куәліктің (бар болған жағдайда) және (немесе) төлқұжатының (бар болған жағдайда) көшірмесі;
2) I, II, III дәрежелі дипломдардың көшірмелері;
3) ағымдағы банктік есепшоттың деректемелері;
4) педагогтің жұмыс орнынан анықтама;
5) Біржолғы сыйақы алшуының оқу орнынан педагог туралы деректер көрсетілген анықтама.
Он сегіз жасқа толмаған тұлғалар туралы деректердің дұрыстығы білім беру ұйымы басшысының, ата-аналарының немесе өзге де заңды өкілдерінің қолдарымен расталады.
15. Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарын дайындаған педагогтер Біржолғы сыйақы алу үшін "Дарын" РҒПО-ға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың (бар болған жағдайда) және (немесе) төлқұжатының (бар болған жағдайда) көшірмесі;

11. Педагогу, подготовившему победителя международных конкурсов научных проектов - обладателя диплома I степени и золотой медали, вручается сертификат с указанием единовременного вознаграждения в 26,5-кратном размере базового должностного оклада.
Глава 2. Порядок выплаты единовременного вознаграждения
12. В соответствии с результатами выступления сборных команд Республики Казахстан на международных олимпиадах по общеобразовательным предметам, международных конкурсов научных проектов текущего года Республиканский научно-практический центр "Дарын" (далее – РНПЦ "Дарын"):
1) формирует и утверждает список победителей и призеров международных олимпиад по общеобразовательным предметам, победителей международных конкурсов научных проектов, копии результатов опубликованных на официальных сайтах стран-организаторов;
2) организует награждение победителей и призеров международных олимпиадах по общеобразовательным предметам, победителей международных конкурсов научных проектов согласно перечню, утвержденному приказом № 333, дипломами I, II, III степеней.
13. РНПЦ "Дарын" формирует и утверждает списки педагогов, подготовивших победителей и призеров международных олимпиад по общеобразовательным предметам, победителей международных конкурсов научных проектов на основании подтверждающих документов с организации образования, где обучается победитель и призер с указанием данных педагога.
14. Победители и призеры международных олимпиад по общеобразовательным предметам и победители международных конкурсов научных проектов для получения Единовременного вознаграждения в РНПЦ "Дарын" предоставляют следующие документы:
1) копию документа, удостоверяющего личность (при его наличии) и (или) свидетельства о рождении (при его наличии) и (или) паспорта (при его наличии);
2) копии дипломов I, II, III степеней;
3) реквизиты текущего банковского счета;
4) справку с места работы педагога;
5) справку с места учебы обладателя Единовременного вознаграждения с указанием данных о педагоге.
Достоверность данных лиц, не достигших восемнадцатилетнего возраста, подтверждается подписями руководителя организации образования, родителей или иных законных представителей.
15. Педагоги, подготовившие победителей и призеров международных олимпиад по общеобразовательным предметам, победителей международных конкурсов научных проектов для получения Единовременного вознаграждения в РНПЦ "Дарын" предоставляют следующие документы:
1) копию документа, удостоверяющего личность (при его наличии) и (или) паспорта (при его наличии);

2) жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстары жеңімпаздарының I, II, III дәрежелі дипломдардың көшірмелері;
3) ағымдағы банктік есепшоттың деректемелері;
4) педагогтің жұмыс орнынан анықтама.
16. Біржолғы сыйақы республикалық бюджет қаражаты есебінен төленеді.
17. Педагог екі және одан көп жеңімпазды және (немесе) жүлдегерді дайындаған жағдайда, Біржолғы сыйақы жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың әрбір жеңімпазы мен жүлдегері, халықаралық ғылыми жобалар конкурстарының жеңімпазы үшін төленеді.
18. Білім алушылар екі және одан да көп педагогті көрсеткен жағдайда, Біржолғы сыйақы сомасы көрсетілген педагогтер арасында тең пропорцияда бөлінеді.
19. Жеңімпаз немесе жүлдегер Біржолғы сыйақы алудан бас тартқан жағдайда, жеңімпаздарды немесе жүлдегерлерді дайындаған педагогтердің оны алу құқығы сақталады.
20. Министрлік "Дарын" РҒПО ұсынған құжаттардың негізінде Министрліктің интернет-ресурсында орналастыра отырып, ағымдағы жылға Біржолғы сыйақы төлеу туралы бұйрық шығарады. Бұйрықта алушылардың тізімі, осы Қағидалардың 8, 9, 10 және 11-тармақтарына сәйкес төлемдердің мөлшері көрсетіледі.
21. Біржолғы сыйақылар жеңімпаздар мен жүлдегерлердің, сондай-ақ оларды дайындаған педагогтердің тиісті ағымдағы банктік есепшоттарына ақшалай қаражатты аудару жолымен төленеді.
22. Біржолғы сыйақыға Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген шығыстар (салықтар және басқа да міндетті төлемдер мен алымдар) кірмейді.
Жалпы білім беретін пәндер
бойынша халықаралық
олимпиадалардың жеңімпаздары
мен жүлдегерлеріне, оларды
дайындаған педагогтерге
біржолғы сыйақы төлеу
қағидаларына, сондай-ақ жалпы
білім беретін пәндер бойынша
халықаралық олимпиадалардың
жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды
дайындаған педагогтерге
біржолғы сыйақы мөлшерлеріне
қосымша
Халықаралық олимпиада жеңімпазының немесе жүлдегерінің немесе ғылыми жобалардың халықаралық конкурстары жеңімпазының сауалнамасы
Қатысушының ТАӘ (ол болған жағдайда)__________________________
Халықаралық зияткерлік жарыстар (олимпиада немесе халықаралық
жобалар)_______________________________________________________
Мектеп атауы (ауыл, аудан, қала, облыс)___________________________
Сыныбы _________
Қатысушының байланыстары (ұялы телефон нөмірі, мессенджерлер, e-mail)
ТАӘ (ол болған жағдайда) және байланыстары (ұялы телефон нөмірі,
WhatsApp)___________________
Сізді халықаралық олимпиадаға дайындаған педагогтің ТАӘ (ол болған
жағдайда)___________________________________________
Оның жұмыс немесе оқу орны _____________________________________
Ата-аналардың немесе басқа да заңды өкілдердің қолы______________
Жауаптарыңыз үшін рақмет. Өз қолыңызбен толтырылып, қол қойылған анкетаның сканерленген нұсқасын электрондық поштаға жіберуіңізді сұраймыз.

2) копии дипломов I, II, III степеней победителей и призеров международных олимпиад по общеобразовательным предметам и победителей международных конкурсов научных проектов;
3) реквизиты текущего банковского счета;
4) справку с места работы.
16. Единовременное вознаграждение выплачивается за счет средств республиканского бюджета.
17. При подготовке педагогами двух и более победителей и (или) призеров, Единовременное вознаграждение выплачивается за каждого победителя и призера международных олимпиад по общеобразовательным предметам, победителя международных конкурсов научных проектов.
18. При указании обучающимся двух и более педагогов сумма Единовременного вознаграждения распределяется между указанными педагогами в равных пропорциях.
19. В случае отказа победителем или призером от награждения Единовременного вознаграждения, за педагогами, подготовившими победителей или призеров, сохраняется право на получение Единовременного вознаграждения.
20. Министерство на основании документов представленных РНПЦ "Дарын", издает приказ о присуждении Единовременного вознаграждения на текущий год с размещением на интернет-ресурсе Министерства. В приказе указывается список награжденных, размеры выплат согласно пунктам 8, 9, 10 и 11 настоящих Правил.
21. Единовременное вознаграждение выплачивается путем перечисления денежных средств на соответствующие текущие банковские счета победителей и призеров, а также подготовивших их педагогов.
22. Единовременное вознаграждение не включает расходы (налоги, и другие обязательные платежи и сборы), установленные законодательством Республики Казахстан.
Приложение
к Правилам выплаты
единовременного
вознаграждения победителям
и призерам международных
олимпиад
по общеобразовательным
предметам, педагогам,
подготовившим их, а также
размеры единовременного
вознаграждения победителям
и призерам международных
олимпиад по общеобразовательным
предметам, педагогам,
подготовившим их
Анкета победителя или призера международных олимпиад или победителя международных конкурсов научных проектов
ФИО (при его наличии) участника ______________________________________
Международные интеллектуальные соревнования (олимпиады или научные
проекты _____________________________________________________________
Название школы (село, район, город, область)_____________________________
Класс _________
Контакты участника (номер моб.телефона, мессенджеры, e-mail) _____________
ФИО (при его наличии) и контакты родителей (номер моб.телефона,
WhatsApp) ___________________________________________________________
ФИО (при его наличии) педагога, подготовившего Вас к участию международной
олимпиаде или международных конкурсов научных проектов
____________________________________________________________________
Место его (ее) работы или учебы _______________________________________
Подпись родителей или иных законных представителей ___________________
Благодарим Вас за ответы. Просим прислать скан заполненной собственноручно
и подписанной анкеты на электронный адрес.