Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2023 жылғы 31 наурыздағы № 1-1 шешімінің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 40-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 5 желтоқсанда № 37533 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2023 жылғы 31 наурыздағы № 1-1 шешімінің (Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 сәуірде № 7132-07 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Бисенгалиева

О признании утратившим силу решения Таскалинского районного маслихата от 31 марта 2023 года № 1-1 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Таскалинскому району"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2025 года № 40-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2025 года № 37533
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таскалинского районного маслихата от 31 марта 2023 года № 1-1 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Таскалинскому району" (Зарегистрировано в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2023 года № 7132-07).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Бисенгалиева