"Орал қаласында 2025 жылы бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 16-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37786 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 16-8 "Орал қаласында 2025 жылы бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7445-07 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев

О признании утратившим силу решение Уральского городского маслихата от 8 ноября 2024 года № 16-8 "О понижении размера ставки налогов в 2025 году при применении специального налогового режима розничного налога в городе Уральск"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2025 года № 25-12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37786
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уральского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов в 2025 году при применении специального налогового режима розничного налога в городе Уральск" от 8 ноября 2024 года № 16-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7445-07).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев