Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 9-11 "Орал қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 24-11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 5 желтоқсанда № 37532 болып тіркелді
Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 28 ақпаңдағы № 9-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 7330-07 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Орал қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Орал қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары бекітілсін";
көрсетілген шешіммен бекітілген Орал қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Орал қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Тұрғын үй көмегінің мөлшерін көрсетілетін қызметті беруші Қағидаларда бекітілген нормалар шегінде есептейді.";
8-тармақтың 6-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясынан не "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы құжаттардың толық жиынтығын қабылдаған күннен бастап тұрғын үй көмегін көрсету туралы құжаттарды қарау және шешім қабылдау не бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Қағидаларымен белгіленген тәртіппен анықталады.".
2. "Орал қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Орал калалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 28 февраля 2024 года № 9-11 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Уральск"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 ноября 2025 года № 24-11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2025 года № 37532
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Уральского городского маслихата от 28 февраля 2024 года № 9-11 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Уральск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7330-07) внести следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в городе Уральск";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в городе Уральск".
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Уральск, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Размер и Правила оказания жилищной помощи в городе Уральск";
в приложении 1 к указанному решению:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Размер жилищной помощи рассчитывается услугодателем, в пределах норм, утвержденных Правилами.";
абзац шестой пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации "Правительство для граждан", либо через веб-портал "электронного правительства" определяется в порядке, установленном Правилами.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Уральского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Уральского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уральского
городского маслихата
Е. Калиев