Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 қазандағы № 41/7-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 15 қазанда № 37132 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Зайсан ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы №24/9-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №9045-16 болып тіркелген);
2) "Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы №24/9-VIII "Зайсан ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы №32/18-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №9161-16 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Загипаров

О признании утратившими силу некоторых решении Зайсанского районного маслихата
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 октября 2025 года № 41/7-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2025 года № 37132
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Зайсанского районного маслихата от 26 июня 2024 года №24/9-VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №9045-16);
2) решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2025 года № 32/18-VIII "О внесении изменения в решение Зайсанского районного маслихата от 26 июня 2024 года №24/9-VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №9161-16).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Загипаров