Өскемен қаласы әкімдігінің және Өскемен қалалық мәслихатының кейбір бірлескен қаулылары мен шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 25 тамыздағы № 2638 қаулысы және Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 21 тамыздағы № 37/8-VIII бірлескен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 26 тамызда № 36685 болып тіркелді
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімге қосымшаға сәйкес Өскемен қаласы әкімдігінің және Өскемен қалалық мәслихатының кейбір бірлескен қаулылары мен шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы бірлескен қаулы мен шешім ресми жарияланғаннан кейін Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі А. Акышов
Өскемен қалалық мәслихатының төрағасы А. Светаш
Өскемен қаласының әкімдігі
2025 жылғы 25 тамыздағы № 2638
мен Өскемен қалалық мәслихатының
2025 жылғы 21 тамыздағы № 37/8-VIII
бірлескен әкімдік қаулысы мен
мәслихат шешіміне қосымша
Өскемен қаласы әкімдігінің және Өскемен қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір бірлескен қаулылары мен шешімдерінің тізбесі
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 235 және Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2/4-VII "Өскемен қаласының қоғамдық көлігінде (таксиден басқа) азаматтардың жекелеген санаттарының жолақысын төлеу бойынша жеңілдік белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8387 болып тіркелген) бірлескен қаулысы мен шешімі.
2. Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 5186 және Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 14/6-VII "Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 235 және Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2/4-VII "Өскемен қаласының қоғамдық көлігінде (таксиден басқа) азаматтардың жекелеген санаттарының жолақысын төлеу бойынша жеңілдік белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26476 болып тіркелген) бірлескен қаулысы мен шешімі.

О признании утратившими силу некоторых совместных постановлений акимата города Усть-Каменогорска и решений Усть-Каменогорского городского маслихата
Совместное постановление акимата города Усть-Каменогорска от 25 августа 2025 года № 2638 и решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 21 августа 2025 года № 37/8-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2025 года № 36685
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ и Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые совместные постановления акимата города Усть-Каменогорска и решения Усть-Каменогорского городского маслихата согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска" обеспечить размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска А. Акышов
Председатель Усть-Каменогорского городского маслихата А. Светаш
Приложение к совместному
постановлению акимата и решению маслихата
Акимат города Усть-Каменогорска
от 25 августа 2025 года № 2638
и Усть-Каменогорского городского маслихата
от 21 августа 2025 года № 37/8-VIII
Перечень утративших силу некоторых совместных постановлений акимата города Усть-Каменогорска и решений Усть-Каменогорского городского маслихата
1. Совместное постановление акимата города Усть-Каменогорска от 22 января 2021 года № 235 и решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 января 2021 года № 2/4–VII "Об установлении льготы по оплате проезда отдельной категории граждан на общественном транспорте (кроме такси) города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8387).
2. Совместное постановление акимата города Усть-Каменогорска от 21 декабря 2021 года № 5186 и решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 20 декабря 2021 года № 14/6-VII и постановление акимата города Усть-Каменогорска от 21 декабря 2021 года № 5186 "О внесении изменения в совместное постановление акимата города Усть-Каменогорска от 22 января 2021 года № 235 и решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 января 2021 года № 2/4-VII "Об установлении льготы по оплате проезда отдельной категории граждан на общественном транспорте (кроме такси) города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26476).

3. Өскемен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 1292 және Өскемен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 33/6-VIII "Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 235 және Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2/4-VII "Өскемен қаласының қоғамдық көлігінде (таксиден басқа) азаматтардың жекелеген санаттарының жолақысын төлеу бойынша женілдік белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9192-16 болып тіркелген) бірлескен қаулысы мен шешімі.

3. Совместное постановление акимата города Усть-Каменогорска от 23 апреля 2025 года № 1292 и решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 апреля 2025 года № 33/6-VIII "О внесении изменения в совместное постановление акимата города Усть-Каменогорска от 22 января 2021 года № 235 и решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 января 2021 года № 2/4–VII "Об установлении льготы по оплате проезда отдельной категории граждан на общественном транспорте (кроме такси) города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9192-16).