Сайрам ауданы әкімдігінің "Сайрам аудандық коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивиденттерінің көлемін белгілеу туралы" 05.03.2021 жылғы № 75 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 5 маусымдағы № 393 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 5 маусымда № 6716-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы әкімдігінің "Сайрам аудандық коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивиденттерінің көлемін белгілеу туралы" 2021 жылғы 5 наурыздағы №75 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6086 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Сабитов

О признании утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 05 марта 2021 года № 75 "Об установлении размеров дивидендов товариществ с органиченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности Сайрамского района"
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 5 июня 2025 года № 393. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 июня 2025 года № 6716-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 05 марта 2021 года № 75 "Об установлении размеров дивидендов товариществ с органиченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности Сайрамского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6086).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Сабитов