Сайрам ауданы әкімдігінің "Сайрам аудандық комуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі туралы" 30.04.2019 жылғы № 201 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 5 маусымдағы № 392 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 5 маусымда № 6715-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы әкімдігінің "Сайрам аудандық комуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі туралы" 30.04.2019 жылғы №201 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5029 бөлып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Сабитов

О признании утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 30 апреля 2019 года № 201 "О нормативах отчисления и распределения части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Сайрамского района
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 5 июня 2025 года № 392. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 июня 2025 года № 6715-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 30 апреля 2019 года № 201 "О нормативах отчисления и распределения части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Сайрамского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5029).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Сабитов