"Сайрам ауданының елдi мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" Сайрам ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қарашадағы № 482 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 890 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 5 қаңтарда № 37803 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайрам ауданының елдi мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" Сайрам ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қарашадағы № 482 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6413-13 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сайрам ауданының әкімі М. Оразалиев

О признании утратившим силу постановления акимата Сайрамского района от 27 ноября 2023 года № 482 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сайрамского района"
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 25 декабря 2025 года № 890.Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2026 года № 37803
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 27 ноября 2023 года № 482 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сайрамского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6413-13).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Сайрамского района М. Оразалиев