Кентау қаласы ауылдарының және елді мекендерінің шекараларын (шегі) белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 5 мамырдағы № 158 қаулысы және Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 183 бірлескен шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 5 мамырда № 6701-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласының келесі ауылдарының және елді мекендерінің шекаралары (шегі) белгіленсін:
1) Кентау қаласы Қарнақ ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 35 901 гектар болып белгіленсін;
2) Кентау қаласы Ащысай ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 15 082,55 гектар болып белгіленсін;
3) Кентау қаласы Байылдыр ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 24 927,25 гектар болып белгіленсін;
4) Байылдыр ауылы Байылдыр елді мекені шекарасының (шегі) жалпы алаңы 241,99 гектар болып белгіленсін;
5) Кентау қаласы Хантағы ауылының шекарасының (шегі) жалпы алаңы 44 694,55 гектар болып белгіленсін;
6) Хантағы ауылы Хантағы елді мекені шекарасының (шегі) жалпы алаңы 763,91 гектар болып белгіленсін;
7) Хантағы ауылы, Шоқтас елді мекені шекарасының (шегі) жалпы алаңы 657,98 гектар болып белгіленсін;
8) Хантағы ауылы, Қотырбұлақ елді мекені шекарасының (шегі) жалпы алаңы 58,88 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ж. Тасов
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов

Об установлении границ (черты) сҰл и населенных пунктов города Кентау
Совместное постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 5 мая 2025 года № 158 и решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 30 апреля 2025 года № 183. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 мая 2025 года № 6701-13
В соответствии с пунктом 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 4-1) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) следующих сҰл и населенных пунктов города Кентау:
1) установить границы (черты) села Карнак города Кентау общей площадью 35 901 гектар;
2) установить границы (черты) села Ачисай города Кентау общей площадью 15 082,55 гектар;
3) установить границы (черты) села Байылдыр города Кентау общей площадью 24 927,25 гектар;
4) установить границы (черты) населенного пункта Байылдыр села Байылдыр общей площадью 241,99 гектар;
5) установить границы (черты) села Хантаги города Кентау общей площадью 44 694,55 гектар;
6) установить границы (черты) населенного пункта Хантаги села Хантаги общей площадью 763,91 гектар;
7) установить границы (черты) населенного пункта Шоктас села Хантаги общей площадью 657,98 гектар;
8) установить границы (черты) населенного пункта Котырбулак села Хантаги общей площадью 58,88 гектар;
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж. Тасов
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов