Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 16/102-VIII "Арыс қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/221-VІІІ шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 желтоқсанда № 37729 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы №16/102-VIII "Арыс қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде №194869 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов

О признании утратившим силу решения маслихата города Арыс от 20 марта 2024 года № 16/102-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Арыс"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 11 декабря 2025 года № 39/221-VІІІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37729
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата города Арыс от 20 марта 2024 года №16/102-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №194869).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов