Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 343 қаулысы
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шал ақын ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі К. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 343 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. "Салық салу объектісінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 13 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 болып тіркелген).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 13 "Салық салу объектісінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 маусымдағы № 155 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7771-15 болып тіркелген).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 13 "Салық салу объектісінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 мамырдағы № 120 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7920-15 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2025 года № 343
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына.
3. Настоящее постановление вводится с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким района Шал акына Северо-Казахстанской области К. Омаров
Приложение к постановлению
Акимата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 10 декабря 2025 года
№ 343
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2019 года № 13 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5222).
2. Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 июня 2024 года № 155 "О внесении изменения в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2019 года № 13 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7771-15).
3. Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 мая 2025 года № 120 "О внесении изменения в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2019 года № 13 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7920-15).