Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 284 "Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 13 мамырдағы № 86 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 мамырда № 7925-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 284 "Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5113 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшадағы реттік нөмірлері 11, 15, 21 алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімі М. Абдулов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Уәлиханов ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік
басқармасның басшысы

О внесении изменений в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 284 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2025 года № 86. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 14 мая 2025 года № 7925-15
Акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 декабря 2018 года № 284 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5113), следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению порядковые номера 11, 15, 21 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района Северо-Казахстанской области М. Абдулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
республиканского государственного
управления "Управление
государственных доходов
по Уалихановскому району
Департамента
государственных доходов
по Северо - Казахстанской области
комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"