"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 278 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 мамырдағы № 146 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 30 мамырда № 7938-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 278 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5039 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасыңда:
"Благовещенка ауылдық округі" бағандағы, 9-тармақ алып тасталсын;
"Жамбыл ауылдық округі" бағандағы, 12 және 15-тармақ алып тасталсын;
"Мирный ауылдық округі" бағандағы, 35-тармақ алып тасталсын;
"Пресноредуть ауылдық округі" бағандағы, 51-тармақ алып тасталсын;
"Троицкий ауылдық округі" бағандағы, 53-тармақ алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімі А. Бектасов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің мемлекеттік кірістер
комитеті Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Жамбыл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік басқармасның басшысы
Д.Бекматов ___________
"__" _________ 2025 жыл

О внесении изменении в постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2018 года № 278 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 23 мая 2025 года № 146. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 30 мая 2025 года № 7938-15
Акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 30 ноября 2018 года № 278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5039), следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в графе "Благовещенский сельский округ", пункт 9 исключить;
в графе "Жамбылский сельский округ", пункты 12 и 15 исключить;
в графе "Мирный сельский округ", пункт 35 исключить;
в графе "Пресноредутский сельский округ", пункт 51 исключить;
в графе "Троицкий сельский округ", пункт 53 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Северо-Казахстанской области А. Бектасов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
управления "Управление государственных доходов
по Жамбылскому району Департамента
государственных доходов по
Северо - Казахстанской области
комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
Д.Бекматов