"Солтүстік Қазақстан облысы Явленка ауылының жер телімдерінің және Есіл ауданының ауылдық елді мекендердің төлемақылық базалық ставкаларына арналған түзету коэффиценттерін және бағалау аймақтарының шекараларын, жерлерді аймақтандыру жобасын (схемасын) бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 22/113 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 мамырдағы № 28/432 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 22 мамырда № 7933-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Явленка ауылының жер телімдерінің және Есіл ауданының ауылдық елді мекендердің төлемақылық базалық ставкаларына арналған түзету коэффиценттерін және бағалау аймақтарының шекараларын, жерлерді аймақтандыру жобасын (схемасын) бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 22/113 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4459 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Туткушев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 22/113 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Явленка и сельских населенных пунктов Есильского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2025 года № 28/432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 мая 2025 года № 7933-15
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Явленка и сельских населенных пунктов Есильского района Северо-Казахстанской области" от 11 декабря 2017 года № 22/113 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4459) следующее изменение:
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е. Туткушев
Приложение к решению
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области