Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындығы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 365 "Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 13 мамырдағы № 113 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 16 мамырда № 7927-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындығы аудан әкімдігінің "Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 365 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5086 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшаға 4-тармақтағы 6-жол, 14-тармақтағы 3-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімі Р. Анбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі

О внесении изменения в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2018 года № 365 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13 мая 2025 года № 113. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 16 мая 2025 года № 7927-15
Акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанский области "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 30 ноября 2018 года № 365 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5086) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению строку 6 в пункте 4, строку 3 в пункте 14 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Р. Анбаев
СОГЛАСОВАНО:
Республиканское
государственное учреждение
"Управление государственных доходов
по району имени Габита Мусрепова
Департамента государственных доходов
по Северо-Казахстанской области
Комитета государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"