Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-18 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 25 желтоқсанда № 37676 болып тіркелді
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының төрағасы С. Баумаганбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов
атындағы аудан мәслихаты
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-18 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелген).
2. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 24-3 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4743 болып тіркелген).
3. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 57-5 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6103 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 36-18. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 декабря 2025 года № 37676
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района имени Габита Мусрепова после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов
Приложение к решению
Маслихат района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 24 декабря 2025 года
№ 36-18
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 5 февраля 2018 года № 19-3 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4575).
2. Решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 16 мая 2018 года № 24-3 "О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 19-3 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4743).
3. Решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 17 марта 2020 года № 57-5 "О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 19-3 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6103).

4. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 ақпандағы № 2-1 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7144 болып тіркелген).
5. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 14-34 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26465 болып тіркелген).

4. Решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 23 февраля 2021 года № 2-1 "О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 19-3 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7144).
5. Решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 5 января 2022 года № 14-34 "О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 19-3 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26465).