Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 мамырдағы № 25/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 21 мамырда № 7929-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мына шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 20/17 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4675 болып тіркелген);
2) Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 20/17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 16/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27760 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы В. Бубенко

О признании утратившими силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 мая 2025 года № 25/2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 21 мая 2025 года № 7929-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Северо-Казахстанской области" от 13 апреля 2018 года № 20/17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4675);
2) решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 апреля 2018 года № 20/17 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Северо-Казахстанской области" от 20 апреля 2022 года № 16/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27760)
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель Северо-Казахстанского областного маслихата В. Бубенко