Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қарашадағы № 304 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 қарашада № 37450 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Г. Нурмухамбетов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы 17 қарашадағы
№ 304
Қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 100 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6284 болып тіркелді).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы аудандарының аумағында карантиндік режимінің күшін жою туралы және "Карантиндік режимді енгізе отырып, Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумағында карантинді аймақты белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 100 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29534 болып тіркелді).
3. "2025 жылға арналған тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлерінің тізбесін және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 наурыздағы № 84 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7881-15 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 304. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2025 года № 37450
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Г. Нурмухамбетов
Приложение к постановлению
Акимата Северо-Казахстанской области
от 17 ноября 2025 года
№ 304
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 100 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6284).
2. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 7 сентября 2022 года № 199 "Об отмене карантинного режима на территории районов Северо-Казахстанской области и внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 100 "Об установлении карантинной зоны на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 29534).
3. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 марта 2025 года № 84 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений (за исключением органических) на 2025 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7881-15).

4. "2025 жылға арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі мен субсидиялар нормаларын бекіту туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 2 мамырдағы № 112 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7912-15 болып тіркелді).

4. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 2 мая 2025 года № 112 "Об утверждении перечня и нормы субсидий на пестициды, биоагенты (энтомофаги) на 2025 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7912-15).