Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылдың 7 қазандағы №3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2025 жылғы 29 мамырдағы № 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет Департаментінде 2025 жылғы 29 мамырда № 1812-02 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы №3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Алматы қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қазанда № 1644 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы №500, 501, 503, 504, 506, 507, 508, 509, 515, 516, 520, 538, 539, 540, 541, 542, 560, 562, 564, 577, 578, 579, 580, 592, 625, 626, 627, 629, 641, 642, 649, 650, 651, 652 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің №1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің №2 қосымшасына сәйкес жаңадан ашылған №677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Наурызбай ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Тогизбаева
2025 жылғы 29 мамырдағы № 01
№1қосымша Алматы қаласы
Наурызбай аудан әкімінің
шешіміне
№ 500 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Сапожников өзенінен (Ақсай-Қарғалы каналы) Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Хақымжанов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Хақымжанов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) Солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 501 сайлау учаскесі

О внесении изменений и дополнений в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 29 мая 2025 года № 01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 29 мая 2025 года № 1812-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1644) следующее изменения и дополнения:
1) в приложении №1 к указанному решению изменить границы избирательных участков №500, 501, 503, 504, 506, 507, 508, 509, 515, 516, 520, 538, 539, 540, 541, 542, 560, 562, 564, 577, 578, 579, 580, 592, 625, 626, 627, 629, 641, 642, 649, 650, 651, 652;
2) в приложении №2 к указанному решению дополнить вновь образованными избирательными участками №677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684;
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Наурызбайского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования
Н. Тогизбаева
Приложение №1к
решению акимата Наурызбайского
района города Алматы
от 29 мая 2025 года № 01
Избирательный участок № 500
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Хакимжанова микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Хакимжанова микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 501

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Сапожников өзенінен (Ақсай-Қарғалы каналы) "Қалқаман-2" шағын ауданының Хакімжанов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта "Қалқаман-2" шағын ауданының Төле би көшесіне дейін. "Қалқаман-2" шағын ауданының Төле би көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) Солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Хақымжанов көшесіне дейін.
№ 503 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінен Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов Шығыс көшесімен оңтүстік бағытта "Қалқаман-2" шағын ауданының Сағатов көшесінің үйіне дейін. "Қалқаман-2" шағын ауданының Сағатов көшесінен батысқа қарай "Қалқаман-2" шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. "Қалқаман-2" шағын ауданының Айтбаев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінің батыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 504 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай шағын ауданының Наурыз бау-бақша серіктестігінен Абай шағын ауданының Интернациональная көшесінің шығыс жағымен Абай шағын ауданының Центральная көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Карьерная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Центральная көшесіне дейін. Орталық көшеден шығыс бағытта Қайнар бау-бақша серіктестігіне дейін. Абай шағын ауданының Центральная көшесінің оңтүстік жағымен оңтүстік бағытта Маловодное бау-бақша серіктестігіне дейін. Маловодное бау-бақша серіктестігінің батыс жағымен Абай шағынауданының Грушевая көшесіне дейін. Абай шағынауданының Грушевая көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Абай шағынауданының Строительная көшесіне дейін. Абай шағынауданының Строительная көшесінен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойынша солтүстік бағытта Абай шағынауданындағы Наурыз бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 506 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне улицы Хакимжанова микрорайона "Калкаман-2" в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Толе би микрорайона "Калкаман-2". По южной стороне улицы Толе би микрорайона "Калкаман-2" в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Хакимжанова микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 503
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Жуалы микрорайона Шугыла по проспекту Райымбека в восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до дома улицы Сагатова микрорайона "Калкаман-2". От улицы Сагатова микрорайона "Калкаман-2" на запад до улицы Айтбаева микрорайона "Калкаман-2". По западной стороне улицы Айтбаева микрорайона "Калкаман-2" в южном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла на запад до улицы до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жуалы микрорайона Шугыла до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 504
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай по восточной стороне улицы Интернациональная микрорайона Абай до улицы Центральная микрорайона Абай. Микрорайона Абай по восточной стороне улицы Карьерная в северном направлении до улицы Центральная. От улицы Центральная в восточном направлении до садоводческого товарищества Кайнар. По южной стороне улицы Центральная микрорайона Абай в южном направлении до садоводческого товарищества Маловодное. По западной стороне садоводческого товарищества Маловодное до улицы Грушевая микрорайона Абай. По южной стороне улицы Грушевая микрорайона Абай в восточном направлении до улицы Строительная микрорайона Абай. От улицы Строительная микрорайона Абай в южном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай.
Избирательный участок № 506

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінен Байзақ батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Айтей батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Айтей батыр көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Арман көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Ақтамберді жырау көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Байзақ батыр көшесіне дейін.
№ 507 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағынауданы, Илтипат көшесі, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 208 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылынан Қарғалы өзенінің арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Рахымжанов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Рахымжанов көшесінің шығыс жағымен солтүстік жағында Қалқаман-2 шағынауданының Бақтыгереев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Бақтыгереев көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман-2 шағынауданының Рипин көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Рипин көшесінен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесінен Батыста Қалқаман-2 шағынауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Арман көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін.
№ 508 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағынауданы, Сәдуақасұлы көшесі, 47 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 176 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесінен Қалқаман-2 шағынауданының Кенбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Талжанов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Талжанов көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Кеңесбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Кеңесбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағынауданына дейін.
№ 509 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Байзак батыра в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтей батыра микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Байзак батыра.
Избирательный участок № 507
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Илтипат, дом 42, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 208" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Абая по западной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина в западном направлении до улицы Рахымжанова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Рахымжанова микрорайона Калкаман-2 в северной стороне до улицы Бахтыгереева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Бахтыгереева микрорайона Калкаман-2 до улицы Рипинского микрорайона Калкаман-2. От улицы Рипинского микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. От улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в западном до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до русла реки Каргалы.
Избирательный участок № 508
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Садуакасулы, дом 47, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 176" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Кенбаева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Талжанова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Талжанова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Шаляпина. По южной стороне улицы Шаляпина в восточном направлении до реки Каргалы. По западному берегу реки Каргалы в южном направлении до улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова в северном направлении до Кенбаева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 509

Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжар шағынауданының Егінсу көшесінен Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ермек бау-бақша серіктестігіне дейін. Тастыбұлақ шағынауданының Ермек бау-бақша серіктестігінен оңтүстік бағытта Тастыбұлақ шағынауданының Ғылым бау-бақша серіктестігіне дейін. Тастыбұлақ шағынауданының Ғылым бау-бақша серіктестігінен, одан әрі Тастыбұлақ шағынауданының Радуга бау-бақша серіктестігінің батыс жағымен Тастыбұлақ өзенінің арнасына дейін. Тастыбұлақ өзені арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасынан солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Қанат бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативіне дейін. Таусамалы шағынауданының Қанат бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативінен солтүстік бағытта Ақжар шағынауданының Егінсу көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Егінсу көшесінен шығыс жағы солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін.
№ 515 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Салық Зиманов көшесі, 70 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданының Жандосов көшесінен Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Қамысдала көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Қамысдала көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Өмірзақова көшесінің шығыс жағымен, солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Зиманов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Нұрғали көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданындағы Нұрғали көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің батыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданындағы Береке көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданындағы Береке көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 516 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағынауданы, Салық Зиманов көшесі, 70 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Седилда Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжар шағынауданының Жандосов көшесінен шығыс бағытта Ақжар шағынауданының Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Өмірзақова көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағынауданының Байсұлтанов көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Байсұлтанов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағынауданының Молдағалиев көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Молдағалиев көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағынауданының Байсұлтанов көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Байсұлтанов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағынауданының Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Бекешев көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақкент көшесіне дейін. Ақкент көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағынауданының Нарын көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Нарын көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағынауданының Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағынауданының Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 520 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастыбұлақ" шағынауданы, Таутаған көшесі, 2 үй, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі "С.Д. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ "Ақсай" балалар орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғам.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі "С.Д. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ "Ақсай" балалар орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғам.
№ 538 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Егинсу микрорайона Акжар по южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Ермек. От садоводческого товарищества Ермек микрорайона Тастыбулак в южном направлении до садоводческого товарищества Наука микрорайона Тастыбулак. От садоводческого товарищества Наука микрорайона Тастыбулак, далее по западной стороне садоводческого товарищества Радуга микрорайона Тастыбулак до русла реки Тастыбулак. По западной стороне русла ручья Тастыбулак в южном направлении до границы города. От границе города в северном направлении до потребительского кооператива садовых товариществ Канат микрорайона Таусамалы. От потребительского кооператива садовых товариществ Канат микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Егинсу микрорайона Акжар. От улицы Егинсу микрорайона Акжар по восточной стороне в северном направлении до улицы Жандосова.
Избирательный участок № 515
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Салыка Зиманова, дом 70, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова микрорайона Акжар, по восточной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Камысдала микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Камысдала микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар, в северном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Нургали микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Нургали микрорайона Акжар в северном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Береке микрорайона Тастыбулак. По восточной стороне улицы Береке микрорайона Тастыбулак в северном направлении до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 516
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Салыка Зиманова, дом 70, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Байсултанова микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Байсултанова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Байсултанова микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Байсултанова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Аккент. По южной стороне улицы Аккент в западном направлении до улицы Толебекова. По восточной стороне улицы Толебекова в южном направлении до улицы Нарын микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Нарын микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Бекешева в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 520
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастыбулак", улица Таутаган, дом 2, здание детского центра "Аксай" НАО "КазНМУ им. С.Д. Асфендиярова". Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Границы: детский центр "Аксай" НАО "КазНМУ им. С.Д. Асфендиярова". Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Избирательный участок № 538

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 339 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағынауданының Жүнісов көшесіне дейін. Алатау даңғылынан батыс бағытта № 10/17, 10/18, 12 7-корпус, 12 8-корпус, 12-корпус 9, 14, 14-корпус 1, 14-корпус 2, 14-корпус 3, 14-корпус 4, 14-корпус 5, 14-корпус 10, 14-корпус 11, 14-ғимараттарды қоса алғанда, қала шекарасына дейін 12 корпус, 14 корпус 13, 14 корпус 18, 14 корпус 19.
№ 539 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 339 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шұғыла шағынауданының Жүнісов көшесі № 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 8 корпус 5, 8 корпус 6, 8 корпус 7, 8 корпус 8, 8 корпус 9, 8 корпус 10, 8 корпус 11, 10/1, 10/2, 10/3 тұрғын үйлер, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12.
№ 540 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағынауданы, Салық Зиманов көшесі, 70 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Седилда Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жандосов көшесінен солтүстік бағытта қала шекарасы бойымен Ақжар шағынауданының Белжайлау көшесіне дейін. Белжайлау көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Нарын көшесіне дейін. Ақжар шағынауданы Нарын көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағынауданы Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақсай өзенімен қиылысқа дейін.
№ 541 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жандосов көшесінен Алмалы бау-бақша серіктестігінің батыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Қонаев көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Қонаев көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағынауданының Ниязбеков көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Ниязбеков көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожниково өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 542 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 339, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до проспекта Алатау. По По западной стороне проспекта Алатау в южном направлении до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. От проспекта Алатау в западном направлении до границы города, включая дома № 10/17, 10/18, 12 корпус 7, 12 корпус 8, 12 корпус 9, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14 корпус 3, 14 корпус 4, 14 корпус 5, 14 корпус 10, 14 корпус 11, 14 корпус 12, 14 корпус 13, 14 корпус 18, 14 корпус 19.
Избирательный участок № 539
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 339, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: улица Жунисова микрорайона Шугыла жилые дома № 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 8 корпус 5, 8 корпус 6, 8 корпус 7, 8 корпус 8, 8 корпус 9, 8 корпус 10, 8 корпус 11, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12.
Избирательный участок № 540
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Салыка Зиманова, дом 70, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова в северном направлении вдоль границы города до улицы Белжайлау микрорайон Акжар. По южной стороне улицы Белжайлау в восточном направлении до улицы Толебекова. По западной стороне улицы Толебекова в южном направлении до улицы Нарын. По южной стороне улицы Нарын микрорайон Акжар в восточном направлении до улицы Бекешева микрорайон Акжар. По западной стороне улицы Бекешева в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западном направлении до пересечения с рекой Аксай.
Избирательный участок № 541
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова по западной стороне садоводческого товарищества Алмалы в северном направлении до улицы Кунаева микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Кунаева микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Алмалы.
Избирательный участок № 542

Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 187 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Таусамалы шағынауданының Айтматов көшесінен Таусамалы шағынауданының Сағдиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Жандосов көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Таусамалы шағынауданының Ореховая көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Ореховая көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Жанат бау-бақша серіктестігіне дейін. Таусамалы шағынауданының Жанат бау-бақша серіктестігінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Жандосов көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігіне дейін. Алмалы бау-бақша серіктестігінің шығыс жағымен Таусамалы шағынауданының Қонаев көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Қонаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағынауданының Ниязбеков көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Ниязбеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Айтматов көшесіне дейін.
№ 560 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340 а үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 36 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Алатау даңғылынан "Шұғыла" ықшамауданының Сәбденов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта "Шұғыла" шағын ауданының Көктерек көшесіне дейін. "Шұғыла" шағынауданының Көктерек көшесінен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Шұғыла шағын ауданындағы Алатау даңғылының шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла ықшамауданының Сәбденов көшесіне дейін.
№ 562 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төлебеков көшесінен Ақжар шағынауданының Белжайлау көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Тараз көшесіне дейін. Тараз көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағынауданының Көктерек көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Көктерек көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожниково өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Шұғыла шағынауданының Дикан көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Дикан көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағынауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Зиманов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағынауданының Келімбетов көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Келімбетов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағынауданының Әбдіқалықов көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Әбдіқалықов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағынауданының Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Бекешев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағынауданының Алтын Адам көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Алтын Адам көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағынауданының Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағынауданының Белжайлау көшесіне дейін.
№ 564 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Рахат" шағын ауданы, Құлтөбе көшесі, 1 үй, "Жазкен Жиембаев атындағы өсімдіктерді қорғау және карантин Қазақ ғылыми-зерттеу институты"жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Хан Тәңірі тұрғын үй кешенінен Қарғалы шағын ауданының Кенесары хан көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзені арнасының шығыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Тәжиев көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Тәжиев көшесінен оңтүстік-шығыс бағытта Қарғалы шағын ауданының Кенесары хан көшесінің жағына дейін.
№ 577 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 187" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Айтматова микрорайона Таусамалы по западной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в западном направлении до улицы Ореховая микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Ореховая микрорайона Таусамалы в южном направлении до садоводческого товарищества Жанат микрорайона Таусамалы. По восточной стороне садоводческого товарищества Жанат микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в восточном направлении до садоводческого товарищества Алмалы. По восточной стороне садоводческого товарищества Алмалы до улицы Кунаева микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Кунаева микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 560
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау по южной стороне улицы Сабденова микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла. От улицы Коктерек микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау. По восточной стороне проспекта Алатау микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Сабденова микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 562
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Толебекова по южной стороне улицы Белжайлау микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Тараз. По восточной стороне улицы Таразв северном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла. По южной стороне улицы Коктерек микрорайона Шугыла в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Дикан микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Дикан микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Келимбетова микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Келимбетова микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдикалыкова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдикалыкова микрорайона Акжарв западном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Алтын Адам микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Алтын Адам микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Толебекова микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Толебекова в северном направлении до улицы Белжайлау микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 564
Центр: город Алматы, микрорайон "Рахат" улица Култобе, дом 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений имени Жазкена Жиембаева".
Границы: от жилого комплекса Хан Тенгри по западной стороне улицы Кенесары хана микрорайона Каргалы в северном направлении до реки Каргалы. По восточной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Тажиева микрорайона Карагайлы. От улицы Тажиева микрорайона Карагайлы в юго-восточном направлении до стороне улицы Кенесары хана микрорайона Каргалы.
Избирательный участок № 577

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 339 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Премьера тұрғын үй кешені, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 29 үйлері.
№ 578 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағынауданы, Дәулеткерей көшесі, 140 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 27 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Таужолы шағынауданының Досмұхамедов көшесінен Тастыбұлақ шағынауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағынауданының Егінсу көшесіне дейін. Ақжар шағынауданының Егінсу көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Қанат бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Қанат бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативінен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойынша солтүстік бағытта Таужолы шағынауданының Досмұхамедов көшесіне дейін.
№ 579 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340/1 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 184 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: № 340/35корпус10, 340/35корпус11, 340/33корпус10, 340/33корпус11, 341/2корпус1, 341/2корпус2, 341/2корпус3, 341/2корпус4, 341/2корпус5, 341/2корпус6, 341/2корпус7, 341/2корпус8, 341/3корпус3, 341/3корпус4, 341 / 3корпус5, 341/3корпус6, 341/3корпус7, 341 / 3корпус8, 341 / 3корпус9
№ 580 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қайнар бау-бақша серіктестігінен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылынан батысқа қарай Абай шағынауданына дейін 6/48, 6/48корпус1, 6/48корпус2, 6/49, 6/49корпус1, 6/49корпус2, 6/50, 6/50корпус1, 6/51, 6/51корпус1, 6/51корпус2, 6/52, 6/52корпус1, 6/53, 6/54, 6/54корпус1, 6/54корпус2, 6/54корпус3, 6/55, 6/55корпус1, 6/56, 6/56корпус1, 6/57, 66 /57корпус1,/57корпус2, 6/58, 6/58корпус1, 6/58корпус2, 6/64, 6 / 64корпус1, 6/65, 6/90 көшелер Абай шағынауданының алтын ордасы.
№ 592 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 340/3корпус9, 340/3корпус10, 340/3корпус11, 340/3корпус12, 340/3корпус13, 340/3корпус14, 340/3корпус15, 340/3корпус16, 340/3корпус17, 340/4корпус6, 340/4корпус7, 340/4корпус8, 340/4корпус9, 340/4корпус10, 340/4корпус11, 340/8, 340/8корпус1, 340/8корпус2, 340/8корпус3, 340/8корпус4, 340 / 8корпус5, Шұғыла шағын ауданы.
№ 625 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 339, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: жилой комплекс Премьера, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 29.
Избирательный участок № 578
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея, дом 140, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 27" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Досмухамедова микрорайона Таужолы по южной стороне улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак в восточном направлении до улицы Егинсу микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Егинсу микрорайона Акжар в южном направлении до потребительского кооператива садовых товариществ Канат микрорайона Таусамалы. От потребительского кооператива садовых товариществ Канат микрорайона Таусамалы в южном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до улицы улицы Досмухамедова микрорайона Таужолы.
Избирательный участок № 579
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340/1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 184" Управления образования города Алматы.
Границы: жилые дома № 340/35корпус10, 340/35корпус11, 340/33корпус10, 340/33корпус11, 341/2корпус1, 341/2корпус2, 341/2корпус3, 341/2корпус4, 341/2корпус5, 341/2корпус6, 341/2корпус7, 341/2корпус8, 341/3корпус3, 341/3корпус4, 341/3корпус5, 341/3корпус6, 341/3корпус7, 341/3корпус8, 341/3корпус9
Избирательный участок № 580
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Кайнар в восточном направлении до проспекта Алатау. От проспекта Алатау в западном до микрорайона Абай включая дома 6/48, 6/48корпус1, 6/48корпус2, 6/49, 6/49корпус1, 6/49корпус2, 6/50, 6/50корпус1, 6/51, 6/51корпус1, 6/51корпус2, 6/52, 6/52корпус1, 6/53, 6/54, 6/54корпус1, 6/54корпус2, 6/54корпус3, 6/55, 6/55корпус1, 6/56, 6/56корпус1, 6/57, 66/57корпус1, /57корпус2, 6/58, 6/58корпус1, 6/58корпус2, 6/64, 6/64корпус1, 6/65, 6/90 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 592
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: жилые дома № 340/3корпус9, 340/3корпус10, 340/3корпус11, 340/3корпус12, 340/3корпус13, 340/3корпус14, 340/3корпус15, 340/3корпус16, 340/3корпус17, 340/4корпус6, 340/4корпус7, 340/4корпус8, 340/4корпус9, 340/4корпус10, 340/4корпус11, 340/8, 340/8корпус1, 340/8корпус2, 340/8корпус3, 340/8корпус4, 340/8корпус5, микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 625

Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек көшесі, 590/5 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 214 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Дала көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінен оңтүстік бағытта Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесімен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 А үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 36 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығысқа қарай Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін № 8 корпус 8, 10/17, 10/18, 12 корпус 2, 12 корпус 3, 12 корпус 4, 12 корпус 5, 12 корпус 6, 12 үйлер. 7 корпус, 12 корпус 8, 12 корпус 9, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14 корпус 3, 14 корпус 4, 14 корпус 5, 14 корпус 10, 14 корпус 11, 14 корпус 12, 14 корпус 13, 14 18 корпус, 14 корпус 19 тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алатау даңғылынан Шұғыла шағын ауданының батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 629 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта № 6/44 корпус 1, 6/43 корпус 3, 6/44 корпус 36/5 корпус 1, 6/16 корпус 2, 6/44, 6/44 корпус 4, 6/3 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/43 корпус 4, 6/46 корпус 2, 6/5, 6/17 корпус 2, 6/45 3 корпус, 6/44 2 корпус, 6/46 1 корпус, 6/46 3 корпус, 6/43 2 корпус, 6/13, 6/4 1 корпус, 6/43 1 корпус, 6/16, 6/45 1 корпус, 6/14, 6/43, 6/6, 6/3 1 корпус, 6/46 4 корпус, 6/45, 6/45 4 корпус, 6/17 корпус 3, 6/17 корпус 1, 6/17, 6/16 корпус 1, 6/15 корпус 1, 6/6 корпус 1, 6/3, 6/4, 6/46, 6/15, 6/13 1 корпус, 6/14 корпус 1, 6/42 корпус 1, 6/7 корпус 1, 6/37 корпус 2, 6/42 корпус 2, 6/66, 6/7 корпус 2, 6/37, 6/40, 6/10, 6/37 корпус 1, 6/40 корпус 1, 6/42, 6/7, 6/7 корпус 3, 6/10 корпус 1, 6/40 корпус 2, 6/11,6/12, Абай шағынауданының Алтын орда көшесінің 6/9 корпусы 1, 6/9.
№ 641 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Райымбека, дом 590/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 214" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до улицы Дала микрорайона Шугыла. От улицы Дала микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Жакыбаева. По улице Жакыбаева микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 626
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в южном направлени до улицы Сабденова микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Сабденова микрорайона Шугыла до проспекта Алатау, включая дома № 10корпус13, 10корпус14, 10корпус15, 10корпус16, 10корпус19, 10корпус20, 12,12 корпус 1, 12 корпус 2, 12 корпус 3, 12 корпус 4, 12 корпус 5, 12 корпус 6.
Избирательный участок № 627
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау по западной стороне микрорайона Шугыла в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Строительная. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 629
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома № 6/44 корпус 1, 6/43 корпус 3, 6/44 корпус 36/5 корпус 1, 6/16 корпус 2, 6/44, 6/44 корпус 4, 6/3 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/43 корпус 4, 6/46 корпус 2, 6/5, 6/17 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/44 корпус 2, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/13, 6/4 корпус 1, 6/43 корпус 1, 6/16, 6/45 корпус 1, 6/14, 6/43, 6/6, 6/3 корпус 1, 6/46 корпус 4, 6/45, 6/45 корпус 4, 6/17 корпус 3, 6/17 корпус 1, 6/17, 6/16 корпус 1, 6/15 корпус 1, 6/6 корпус 1, 6/3, 6/4, 6/46, 6/15, 6/13 корпус 1, 6/14 корпус 1, 6/42 корпус 1, 6/7 корпус 1, 6/37 корпус 2, 6/42 корпус 2, 6/66, 6/7 корпус 2, 6/37, 6/40, 6/10, 6/37 корпус 1, 6/40 корпус 1, 6/42, 6/7, 6/7 корпус 3, 6/10 корпус 1, 6/40 корпус 2, 6/11, 6/12, 6/9 корпус 1, 6/9 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 641

Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: № 6/40 тұрғын үйлер 3 корпус, 6/40 2 корпус, 6/40 1 корпус, 6/66, 6/40, 6/42 2 корпус, 6/42 1 корпус, 6/42, 6/64 2 корпус, 6/65 27 блок, 6/44 3 корпус, 6/44 4 корпус, 6/44 2 корпус, 6/44 1 корпус, 6/44, 6/43, 6/43 корпус 4, 6/43 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/45 корпус 4, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 1, 6/45, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/46 корпус 3, 6/46 корпус 4, 6/46, 6/47, 6/47 корпус 1, 6/47 корпус 2, 6/59 корпус1, 6/59, 6/60 Корпус1, 6/60, 6/61 корпус1, 6/61, 6/62 Корпус1, 6/62, Абай шағынауданының Алтын орда көшелері.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағы бойынша шығыс бағытта 6/31корпус3, 6/31корпус1, 6/31, 6/31корпус2, 6/33, 6/33корпус1, 6/34,6/34корпус1, 6/35, 6/35корпус1, 6/36, 6/36корпус1, 6/38, 6/36корпус1, 6/38, 6 / 38корпус1, 6/89, 6/18корпус4, 6/18корпус2, 6/18корпус3, 6/18, 6/18корпус1, 6/19корпус1, 6/19корпус2, 6/19корпус4, 6/19корпус3, 6/19, 6/20, 6/20корпус1, 6/21, 6/21корпус1, 6/21корпус2, 6/22, 6/22корпус1, 6/22корпус2, 6 / 23корпус2, 6/23, 6 / 23корпус1, 6/24, 6 / 24корпус1, 6/25, 6/26, 6 / 26корпус1, 6/27, 6/27корпус1, 6 / 28корпус1, 6/28, 6/29корпус1, Абай шағын ауданының Алтын орда көшесі, 6/29, 6/30.
№ 649 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 339 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінен Шұғыла шағынауданының Жақыбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағынауданының Тармап көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Тарғап көшесінен оңтүстік бағытта Сабденов көшесіне дейін. Сабденов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Нұрлы таң көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Жүнісов көшесінен. Шұғыла шағынауданының Жүнісов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағынауданының Жақыбаев көшесіне дейін.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 347/4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "оқушылардың инновациялық шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Шұғыла шағынауданының Көктерек көшесінен шығыс бағытта Шұғыла шағынауданының Байтелі батыр көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Байтелі батыр көшесінен оңтүстік бағытта Шұғыла шағынауданының Еңбек көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Еңбек көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Шұғыла шағынауданының Көктерек көшесіне дейін.
№ 651 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда, дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: жилые дома № 6/40 корпус 3, 6/40 корпус 2, 6/40 корпус 1, 6/66, 6/40, 6/42 корпус 2, 6/42 корпус 1, 6/42, 6/64 корпус 2, 6/65 блок 27, 6/44 корпус 3, 6/44 корпус 4, 6/44 корпус 2, 6/44 корпус 1, 6/44, 6/43, 6/43 корпус 4, 6/43 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/45 корпус 4, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 1, 6/45, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/46 корпус 3, 6/46 корпус 4, 6/46, 6/47, 6/47 корпус 1, 6/47 корпус 2, 6/59 корпус1, 6/59, 6/60 корпус1, 6/60, 6/61 корпус1, 6/61, 6/62 корпус1, 6/62, улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 642
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда, дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома 6/31корпус3, 6/31корпус1, 6/31, 6/31корпус2, 6/33, 6/33корпус1, 6/34,6/34корпус1, 6/35, 6/35корпус1, 6/36, 6/36корпус1, 6/38, 6/38корпус1, 6/89, 6/18корпус4, 6/18корпус2, 6/18корпус3, 6/18, 6/18корпус1, 6/19корпус1, 6/19корпус2, 6/19корпус4, 6/19корпус3, 6/19, 6/20, 6/20корпус1, 6/21, 6/21корпус1, 6/21корпус2, 6/22, 6/22корпус1, 6/22корпус2, 6/23корпус2, 6/23, 6/23корпус1, 6/24, 6/24корпус1, 6/25, 6/26, 6/26корпус1, 6/27, 6/27корпус1, 6/28корпус1, 6/28, 6/29корпус1, 6/29,6/30 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 649
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 339, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жунисова микрорайона Шугыла по южной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Таргап микрорайона Шугыла. От улицы Таргап микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Сабденова. По северной стороне улицы Сабденова в западном направлении до улицы Нурлы тан. От улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 650
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 347/4, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр инновационного творчества школьников" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Коктерек микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Байтели батыра микрорайона Шугыла. От улицы Байтели батыра микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Енбек микрорайона Шугыла. По южной стороне улицы Енбек микрорайона Шугыла в западном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 651

Орталығы: Алматы қаласы, Қарғалы шағын ауданы, Кенесары хан көшесі, 56/1 үй, "заман "Элиталық қазақ мектебі "ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Хан Тәңірі тұрғын үй кешенінен Қарғалы шағын ауданының Кенесары хан көшесімен оңтүстік бағытта Қарғалы шағын ауданының Нәжімеденов көшесіне дейін. Қарғалы шағын ауданының Нәжімеденов көшесінің шығыс жағымен Хан Тәңірі тұрғын үй кешеніне дейін, Хан Тәңірі тұрғын үй кешенінің № 54/1, 54/2, 54/3, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус үйлерін қоса алғанда 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/8 1 корпус, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14 корпус 1, 54/14 корпус 2, 54/15, 54/16, 54/17,54/18, 54/19, 1 корпус, 54/19, 2 корпус, 54/20, 54/21 корпус 1,54/21, 54/35, 54/36, 54/36 корпус 1, 54/42, 54/43, 54/44,54/45.
№ 652 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Салық Зиманов көшесі, 70 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Седилда Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылынан оңтүстік жағынан шығыс бағытта Сапожниково өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенінің батыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Дәулеткерей көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Дәулеткерей көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбділдин көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбділдин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Байсұлтанов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Байсұлтанов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Шпекбаев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Шпекбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Байсұлтанов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Байсұлтанов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Ақкент көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Ақкент көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Төлебеков көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Төлебеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Алтын Адам көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Алтын Адам көшесінің солтүстік жағымен Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбдіқалықов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбдіқалықов көшесінің солтүстік жағымен Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Нұрғали көшесіне дейін
2025 жылғы 29 мамырдағы
№ 01
№2 қосымша Алматы қаласы
Наурызбай ауданы әкімінің шешіміне
№ 677 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Каргалы, улица Кенесары Хана, дом 56/1, здание ТOO "Элиталық қазақ мектебі "ZAMAN"
Границы: от жилого комплекса Хан Тенгри по улице Кенесары хана микрорайона Каргалы в южном направлении до улицы Нажимеденова микрорайона Каргалы. По восточной стороне улицы Нажимеденова микрорайона Каргалы до жилого комплекса Хан Тенгри, включая дома жилого комплекса Хан Тенгри № 54/1, 54/2, 54/3, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14 корпус 1, 54/14 корпус 2, 54/15, 54/16, 54/17,54/18, 54/19, корпус 1, 54/19, корпус 2, 54/20, 54/21 корпус 1, 54/21,54/35, 54/36, 54/36 корпус 1, 54/42, 54/43, 54/44,54/45.
Избирательный участок № 652
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Салыка Зиманова, дом 70, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: От проспекта Абая по южной стороне в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Даулеткерея микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Даулеткерея микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдильдина микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдильдина микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Байсултанова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Байсултанова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Шпекбаева микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Шпекбаева микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Байсултанова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Байсултанова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Аккент микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Аккент микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Толебекова микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Толебекова микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Алтын Адам микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Алтын Адам микрорайона Акжар до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Абдикалыкова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдикалыкова микрорайона Акжар до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Нургали микрорайона Акжар
Приложение №2 к
решению акима Наурызбайского
района города Алматы
от 29 мая 2025 года № 01
Избирательный участок №677

Орталығы: Алматы қаласы, Қалқаман-2 шағынауданы, Талжанов көшесі, 1 б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 206 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сапожниково өзенінің арнасынан (Ақсай-Қарғалы каналы) Абай даңғылымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Арман көшесінен шығыс бағытта Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен Қалқаман-2 шағынауданының Талжанов көшесіне дейін. Шығыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Рипин көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Рипин көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Бақтыгереев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Бақтыгереев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Рахымжанов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Рахымжанов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Талжанов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Талжанов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Кенбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Кенбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Айтматов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзені арнасының шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) Солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін.
№ 678 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тастыбұлақ шағынауданының Ермек бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының сәулет бау-бақша серіктестігіне дейін. Таусамалы шағынауданының сәулет бау-бақша серіктестігінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Жандосов көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сағдиев көшесіне дейін, Таусамалы шағынауданының Сағдиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Шолпан көшесіне дейін. Таусамалы шағынауданының Шолпан көшесінен оңтүстік бағытта Арал бау-бақша серіктестігіне дейін. Арал бау-бақша серіктестігінен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасынан солтүстік бағытта Тастыбұлақ өзенінің арнасына дейін. Тастыбұлақ өзені арнасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағынауданының Ғылым бау-бақша серіктестігіне дейін. Тастыбұлақ шағынауданының Ғылым бау-бақша серіктестігінің шығыс жағында Ермек бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 679 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек көшесі, 590/5 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 214 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Райымбек даңғылымен Шұғыла шағынауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Жуалы көшесінен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 680 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек көшесі, 590/5 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 214 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағынауданының Дала көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Дала көшесінен шығыс бағытта Шұғыла шағынауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Жуалы көшесінен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 681 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек көшесі, 590/5 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 214 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шұғыла шағынауданының Дала көшесінен шығыс бағытта Шұғыла шағынауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Жуалы көшесінен оңтүстік бағытта Шұғыла шағынауданының Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Жақыбаев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағынауданының Дала көшесіне дейін.
№ 682 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек көшесі, 590/5 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 214 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алатау даңғылынан оңтүстік бағытта Шұғыла шағынауданының Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Жақыбаев көшесінен солтүстік бағытта Шұғыла шағынауданының Дала көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Дала көшесінен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 683 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман-2, улица Талжанова, дом 1 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 206" Управления образования города Алматы.
Границы: от русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по проспекту Абая в восточном направлении до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. От улицы Арман микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Ашимова. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 до улицы Талжанова микрорайона Калкаман-2. В восточном направлении до улицы Рипинского микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Рипинского микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Бахтыгереева микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Бахтыгереева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Рахымжанова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Рахымжанова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина в западном направлении до улицы Талжанова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Талжанова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Кенбаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Кенбаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в западном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до проспекта Абая.
Избирательный участок №678
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Ермек микрорайона Тастыбулак в северном направлении до садоводческого товарищества Саулет микрорайона Таусамалы. По восточной стороне садоводческого товарищества Саулет микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Сагдиева по западной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Шолпан микрорайона Таусамалы. От улицы Шолпан микрорайона Таусамалы в южном направлении до садоводческого товарищества Арал. От садоводческого товарищества Арал в южном направлении до границы города. От границы города в северном направлении до русла реки Тастыбулак. По восточной стороне русла реки Тастыбулак в северном направлении до садоводческого товарищества Наука микрорайона Тастыбулак. По восточной стороне садоводческого товарищества Наука микрорайона Тастыбулак до садоводческого товарищества Ермек.
Избирательный участок №679
Центр: город Алматы, улица Райымбека, дом 590/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 214" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении по проспекту Райымбека до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. От улицы Жуалы микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок №680
Центр: город Алматы, улица Райымбека, дом 590/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 214" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до улицы Дала микрорайона Шугыла. От улицы Дала микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. От улицы Жуалы микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок №681
Центр: город Алматы, улица Райымбека, дом 590/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 214" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Дала микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. От улицы Жуалы микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Жакибаева микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жакибаева микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Дала микрорайона Шугыла.
Избирательный участок №682
Центр: город Алматы, улица Райымбека, дом 590/5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 214" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в южном направлении до улицы Жакибаева микрорайона Шугыла. От улицы Жакибаева микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Дала микрорайона Шугыла. От улицы Дала микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок №683

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 347/4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "оқушылардың инновациялық шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Алатау даңғылынан батыс бағытта Наурыз шағынауданының Сабденов көшесіне дейін. Наурыз шағынауданының Сабденов көшесінен батыс бағытта Малиновая көшесіне дейін. Малиновая көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Грушевая көшесіне дейін. Грушевая көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Мамыр көшесіне дейін. Мамыр көшесінен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 684 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 339 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: тұрғын үйлер 340/4 корпус 12, 340/4 корпус 25, 340/4 корпус 24, 340/35 корпус13, 340/35 корпус 2, 340/35 корпус 3, 340/35 корпус 7, 340/35 корпус 5, 340/35 корпус 8, 340/35 корпус 1, 340/35 корпус 6, 340/35 корпус 9, 340/35 корпус 4, 340/35 корпус 12, 340/4 корпус 13, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 8, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 1, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 347/4, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр инновационного творчества школьников" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в западном направлении до улицы Сабденова микрорайона Наурыз. От улицы Сабденова микрорайона Наурыз в западном направлении до улицы Малиновая. По восточной стороне улицы Малиновая в южном направлении до улицы Грушевая. По северной стороне улицы Грушевая в восточном направлении до улицы Мамыр. От улицы Мамыр в восточном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок №684
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 339, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №174" Управления образования города Алматы.
Границы: Жилые дома 340/4 корпус 12, 340/4 корпус 25, 340/4 корпус 24, 340/35 корпус13, 340/35 корпус 2, 340/35 корпус 3, 340/35 корпус 7, 340/35 корпус 5, 340/35 корпус 8, 340/35 корпус 1, 340/35 корпус 6, 340/35 корпус 9, 340/35 корпус 4, 340/35 корпус 12, 340/4 корпус 13, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 8, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 1, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4