"Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық салық мөлшерлемесінің кейбір мәселелері туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 155 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XL сессиясының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 274 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 желтоқсанда № 37745 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық салық мөлшерлемесінің кейбір мәселелері туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 155 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29511 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев

О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 12 сентября 2022 года № 155 "О некоторых вопросах базовых ставок налога на земли выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение внеочередной XL сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 30 декабря 2025 года № 274. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37745
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 12 сентября 2022 года № 155 "О некоторых вопросах базовых ставок налога на земли выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29511).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев