"Алматы қаласы Алматы хайуанаттар бағының ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 498 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXXI сессиясының 2025 жылғы 9 шiлдедегi № 222 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 11 шiлдеде № 36430 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласы Алматы хайуанаттар бағының ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 498 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1660 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев

О признании утратившим силу решение маслихата города Алматы от 30 октября 2020 года № 498 "Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемой природной территории Алматинского зоологического парка города Алматы"
Решение внеочередной XXXI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 9 июля 2025 года № 222. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2025 года № 36430
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 30 октября 2020 года № 498 "Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемой природной территории Алматинского зоологического парка города Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1660).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев