"Ертіс ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 наурыздағы № 70-19-8 шешімінің күшін жою деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 154-46-8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37630 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ертіс ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 наурыздағы № 70-19-8 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7501-14 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Ертіс аудандық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О признании утратившим силу решения Иртышского районного маслихата от 6 марта 2024 года № 70-19-8 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Иртышском районе"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 154-46-8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37630
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иртышского районного маслихата от 6 марта 2024 года № 70-19-8 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Иртышском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7501-14).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Иртышского районного маслихата Б. Шингисов