2025 жылға арналған Павлодар облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 118/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 25 сәуірде № 7658-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 107 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2025 жылға арналған Павлодар облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының Павлодар облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2025 жылғы 24 сәуірдегі
№ 118/1 Қаулысымен
бекітілген
2025 жылға арналған Павлодар облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық
тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және
тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына
(литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы әкімдігінің 13.10.2025 № 269/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы
(теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиак, кальций, магний, калий селитрасы
1
Аммиакты селитра

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по Павлодарской области на 2025 год
Постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2025 года № 118/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 25 апреля 2025 года № 7658-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по Павлодарской области на 2025 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 24 апреля 2025 года № 118/1
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы
субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца
удобрений, по Павлодарской области на 2025 год
Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением акимата Павлодарской области от 13.10.2025 № 269/1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий
(тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, магниевая, калиевая селитра
1
Селитра аммиачная

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
233
8:24:24 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
234
16:16:16+B маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
235
16:16:16+ Zn маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
236
16:16:16+ВMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
237
16:16:16+ВCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
238
16:16:16 + BMZ(aa) нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2О-16, В-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
239
NPK:16-16-13 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16,P-16,K-13
240
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
241
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P2O2-16, K2O-16, S-2, Ca-1, Mg-0.6
242
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, S-2, CaO-0,8, MgO-0,8, SO4-2
243
17:0,1:28 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
244
21:0,1:21 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
245
Нитроаммофоска, маркасы 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
246
NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
247
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
248
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
249
NPK 27-6-6+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
250
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
251
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
252
Гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
253
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
254
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
255
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0,05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
256
NPK 7:21:21 + 4% S + 0,05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
257
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
Суда еритін NPK-тыңайтқыштар
258
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
233
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
234
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+B
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
235
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
236
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
237
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
238
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
239
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK:16-16-13
N-16,P-16,K-13
240
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
241
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P2O2-16, K2O-16, S-2, Ca-1, Mg-0.6
242
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P2O5-16, K2O-16, S-2, CaO-0,8, MgO-0,8, SO4-2
243
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
244
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
245
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
246
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
247
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
248
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
249
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
250
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
251
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
252
Агрохимикат Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
253
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
254
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
255
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
256
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
257
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
Водорастворимые NPK-удобрения
258
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (АПАТ)-0,054, Zn (EDTA)-0,014, Cu (EDTA)-0,01, Mn (EDTA)-0,042, Mo-0,04, B-0,02
343750,0
343750,0
343750,0
343750,0
343750,0
343750,0
тонна
тонна
тонна
тонна
тонна
тонна
259
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (АПАТ)-0,054, Zn (EDTA)-0,014, Cu (EDTA)-0,01, Mn (EDTA)-0,042, Mo-0,04, B-0,02
260
YaraTera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
261
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыш:
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
262
3:11:38+3MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышының
N-3, P-11, K-38< MgO-2, B-0.02, Cu-0.005, Mn-0.05, Zn-0.01, Fe-0.07, Mo-0.004
263
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-5±2, P-15±2, K-45±2
264
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (АПАТ)-0,054, Zn (EDTA)-0,014, Cu (EDTA)-0,01, Mn (EDTA)-0,042, Mo-0,04, B-0,02
265
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (АПАТ)-0,054, Zn (EDTA)-0,014, Cu (EDTA)-0,01, Mn (EDTA)-0,042, Mo-0,04, B-0,02
266
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Бастапu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
267
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (АПАТ)- 0,054, Zn (EDTA)-0,014, Cu (EDTA)-0,01, Mn (EDTA)-0,042, Mo-0,04, B-0,02
268
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10
269
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
270
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
271
Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
272
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
273
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
274
Poly-Feed™. Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
275
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
276
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04

N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
343750,0
343750,0
343750,0
343750,0
343750,0
343750,0
тонна
тонна
тонна
тонна
тонна
тонна
259
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
260
YaraTera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
261
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
262
Водорастворимое NPK удобрение марка 3:11:38+3MgO+MЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
263
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
264
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
265
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
266
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
267
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
268
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
269
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
270
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
271
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
272
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
273
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
274
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
275
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
276
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04

277
Kristalon: Red 12-12-36 минералды тыңайтқыштары
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
278
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
279
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
280
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
281
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13 + МЭ
282
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
283
Kristalon: Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
284
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
285
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
286
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
287
Старт 15:31:15+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
288
Старт 15:30:15+2MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
289
11:40:11+2MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
290
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
291
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
292
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,02
293
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
294
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
295
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
296
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
297
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04

277
Минеральные удобрения Kristalon: Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
278
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
279
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
280
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
281
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
282
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
283
Минеральные удобрения Kristalon: Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
284
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
285
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
286
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
287
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:31:15+МЭ
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
288
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
289
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
290
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
291
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
292
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
293
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
294
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
295
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
296
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
297
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04

298
Kristalon: Special 18-18-18 минералды тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04
299
3:11:38+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
300
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,064
301
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
302
NPK 18:18:18 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-18±2, P-18±2, K-18±2
303
Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-18±2, P-18±2, K-18±2
304
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
305
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-2,0, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
306
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-19, P-6, K-20, MgO-1,5, S-1,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
307
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
308
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5 , S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
309
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
310
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
311
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
312
NPK 20:20:20 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-20±2, P-20±2, K-20±2
313
Универсал 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
314
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
315
Универсал 19:19:19+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-19±2, P-19±2, K-19±2
316
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

298
Минеральные удобрения Kristalon: Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04
299
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
300
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,064
301
Водорастворимые NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
302
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
303
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5 2
304
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18, P-18, K-18, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
305
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18, P-18, K-18, MgO-2,0, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
306
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19, P-6, K-20, MgO-1,5, S-1,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
307
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
308
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5 , S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
309
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
310
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
311
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
312
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
313
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
314
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
315
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 19:19:19+МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
316
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

317
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
318
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
319
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,004
320
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб -9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
321
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
322
"Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
323
"Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
324
"Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
325
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK минералды тыңайтқыш
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
326
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357000,0
тонна
Гуминді тыңайтқыштар
327
Гумат калия
K2O-12
800,0
килограмм
328
Калий гуматы
Фульв қышқылдарының тұздары 20 г/л Гумин қышқылдарының тұздары 180 г/л т.с калий 30 г/л Амин қышқылдары 25 г/л Микроэлементтер 10 г/л
660.0
килограмм
329
Органоминералды сұйық тыңайтқыш Калий гуматы
Аммоний азоты - 0,004, Фосфор - 0,013, Калий - 0,33, Гумин қышқылдары - 4,0, рН ерітінді - 7,1 Натрий - 0,23 Мырыш - 0,00005 Мыс – 0,0001 Марганец – 0,00001 Темір – 0,032 Кальций оксиді - 0,00001 Күкірт – 0,00001
660,0
литр
330
Микроэлементтері бар гумат K/Na тыңайтқышы
N-3,5%, P2O5-0,5%, K2O-2,5%, MgO-0,1%, Mn-0,25%, Zn-0,2%, B-0,1%, Mo-0,02%, Fe-0,3%, Cu-0,05%, Co-0,005, рН -9,0%, Гидроксикарбон және амин қышқылдары -3,0%, гумин және фульв қышқылдары -12,0%
1125,0
литр
331
Гумат-Антистресс тыңайтқышы
N-0,32%, K2O-1,5%, рН -8,5-9,5%, Гуминдіg және фульв қышқылдары -12,0%, Янтарь қышқылы -1,0%
900,0
литр
332
Б маркалы Цитогумат
N-1,43, P2O5-238мг/кг, K2O-6,2, Na-5,2, SO3-681мг/кг, CaO-939мг/кг, Mg-78мг/кг, Co-0,7мг/кг, Fe-253мг/кг, Mn-25мг/кг, Zn-71мг/кг, Mo-28мг/кг, Cu-96мг/кг, Al-76мг/кг, Ba-5,5мг/кг, Ni-1,3мг/кг
1938,0
литр
333
"Оксигумат-У" кешенді органминералды тыңайтқышы
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
334
AL KARAL Herb органминералды тыңайтқышы
калий гуматы-2, гумин қышқылдары-36,5, фульв қышқылдары-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л

317
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
318
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
319
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,004
320
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
321
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
322
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
323
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
324
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
325
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
326
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357000,0
тонна
Гуминовые удобрения
327
Гумат калия
K2O-12
800,0
килограмм
328
Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч калий 30 г/л Аминокислоты 25 г/л Микроэлементы 10 г/л
660.0
килограмм
329
Удобрение жидкое органоминеральное Гумат Калия
N аммонийный-0,004, Р2О5 - 0,013, К2О - 0,33, Na2O - 0,23, Zn - 0,00005, Cu - 0,0001, Mn - 0,00001, Fe - 0,032, CaO - 0,00001, S - 0,00001
660,0
литр
330
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
N-3,5%, P2O5-0,5%, K2O-2,5%, MgO-0,1%, Mn-0,25%, Zn-0,2%, B-0,1%, Mo-0,02%, Fe-0,3%, Cu-0,05%, Co-0,005, рН -9,0%, Гидроксикарбоновые и аминокислоты-3,0%, Гуминовые и фульвовые кислоты-12,0%
1125,0
литр
331
Удобрение Гумат-Антистресс
N-0,32%, K2O-1,5%, рН -8,5-9,5%, Гуминовыg и фульвовые кислоты-12,0%, Янтарная кислота -1,0%
900,0
литр
332
Цитогумат марки Б
N-1,43, P2O5-238мг/кг, K2O-6,2, Na-5,2, SO3-681мг/кг, CaO-939мг/кг, Mg-78мг/кг, Co-0,7мг/кг, Fe-253мг/кг, Mn-25мг/кг, Zn-71мг/кг, Mo-28мг/кг, Cu-96мг/кг, Al-76мг/кг, Ba-5,5мг/кг, Ni-1,3мг/кг
1938,0
литр
333
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
334
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2, гуминовые кислоты-36,5, фульвовые кислоты-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л

К2О-2%, С-10%, гумин қышқылдары 14%, фульвоқышқылдары 14%
1900,0
литр
354
YaraVitaTM BioNUE
гумин қышқылдары-15, Mn-1, Zn-1, K2О-3
4850,0
литр
355
BlackJak тыңайтқышы
гумин қышқылдары-19-21, фульв қышқылдары-3-5, ульмин қышқылдары және гумин
6998,0
литр
356
HUMIFIELD w.g. органминералды тыңайтқышы
аммоний тұздары-80г/кг, гумин қышқылдарының аммоний тұздары-750г/кг, N-60г/кг, аминқышқылдары-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементтер-21г/кг
10015,0
килограмм
357
BRANDTTM Biomaster
MgO-2,5, Mg-1,5, S-4, B-0,16, Fe-3,5, Mn-0,75, Zn-0,75, Mo-0,03, балдыр сығындысы-4,0, гумин қышқылдары-1,0
2600,0
литр
358
BRANDTTM Humisol
К2О - 4%, органикалық заттар - 5%, гуминді және фульвоқышқылдар - 12%
2600,0
литр
359
"Humika PLUS" кешенді тыңайтқышы
N-0,8
1429,0
литр
360
Калий гуматы "Суфлер" маркасы: ВР 20
гумат-40, К2О-3,0
660,0
литр
361
ВР10% "Сахалинский калий гуматы"
органикалық заттардың массалық үлесі – 5,5–тен кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,85–тен кем емес, күкірттің массалық үлесі - 0,002-ден көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,144-тен көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, қайта есептегенде К2О – 1,225–тен көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0205–тен көп емес, мыстың массалық үлесі - 0,001-ден көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,1-ден көп емес, фосфордың массалық үлесі жалпы, қайта есептегенде Р2О5 – 0,1–ден көп емес, мырыштың массалық үлесі – 0,001-ден көп емес, натрий - 0,17-ден көп емес, кальций оксиді – 0,345 аспайды
660,0
литр
362
"Гумат калия Сахалинский" BP20%
органикалық заттардың массалық үлесі – 11–ден кем емес, органикалық заттардағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50-ден кем емес, дисперсия (100 мкм торлы електегі қалдықтың массалық үлесі) - 1-ден көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 1,75-тен кем емес, препараттың 1–ші сулы ерітіндісінің рН - 9,0–10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі – 0,002-ден көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,288-ден көп емес, массалық үлес шаққанда жалпы калийдің К2О – 2,45–тен көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,041–ден көп емес, мыстың массалық үлесі - 0,001-ден көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,2-ден көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, шаққанда Р 2О5 – 0,1 артық емес, мырыштың массалық үлесі – 0,001 артық емес, натрий – 0,34 артық емес, кальций оксиді – 0,69 артық емес
660,0
литр
363
"Гумат калия Сахалинский" BP2,5%
органикалық заттардың массалық үлесі – 1,3-тен кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,2–ден кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002-ден көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,048-ден көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, шаққанда К2О – 0,4083 артық емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0068 артық емес, мыстың массалық үлесі – 0,001 артық емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,033 артық емес, массалық үлес фосфордың жалпы, қайта есептегенде Р2О5 – 0,1–ден көп емес, мырыштың массалық үлесі – 0,001–ден көп емес, натрий - 0,057-ден көп емес, кальций оксиді - 0,115-тен көп емес

К2О-2%, С-10%, гуминовые кислоты 14%, фульвокислоты 14%
1900,0
литр
354
YaraVitaTM BioNUE
гуминовые кислоты-15, Mn-1, Zn-1, K2О-3
4850,0
литр
355
Удобрение BlackJak®
гуминовые кислоты-19-21, фульвокислоты-3-5, ульминовые кислоты и гумин
6998,0
литр
356
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
аммонийные соли-80г/кг, аммонийные соли гуминовых кислот-750г/кг, N-60г/кг, аминокислоты-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементы-21г/кг
10015,0
килограмм
357
BRANDTTM Biomaster
MgO-2,5, Mg-1,5, S-4, B-0,16, Fe-3,5, Mn-0,75, Zn-0,75, Mo-0,03, экстракт водорослей-4,0, гуминовые кислоты-1,0
2600,0
литр
358
BRANDTTM Humisol
К2О - 4%, органическое вещество - 5%, гуминовые и фульвокислоты - 12%
2600,0
литр
359
Комплексное удобрение "Humika PLUS"
N-0,8
1429,0
литр
360
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40, К2О-3,0
660,0
литр
361
"Гумат калия Сахалинский" BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85, массовая доля серы – не более 0,002, массовая доля железа – не более 0,144, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225, массовая доля магния – не более 0,0205, массовая доля меди – не более 0,001, массовая доля общего азота – не более 0,1, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1, массовая доля цинка – не более 0,001, натрий – не более 0,17, оксид кальция – не более 0,345
660,0
литр
362
"Гумат калия Сахалинский" BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75, рН 1-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002, массовая доля железа – не более 0,288, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45, массовая доля магния – не более 0,041, массовая доля меди – не более 0,001, массовая доля общего азота – не более 0,2, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1, массовая доля цинка – не более 0,001, натрий – не более 0,34, оксид кальция – не более 0,69
660,0
литр
363
"Гумат калия Сахалинский" BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2, массовая доля серы – не более 0,002, массовая доля железа – не более 0,048, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083, массовая доля магния – не более 0,0068, массовая доля меди – не более 0,001, массовая доля общего азота – не более 0,033, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1, массовая доля цинка – не более 0,001, натрий – не более 0,057, оксид кальция – не более 0,115

660,0
литр
364
"Гумат калия Сахалинский" BP5%
органикалық заттардың массалық үлесі – кемінде 2,7, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,4–тен кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002-ден көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,072-ден көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, шаққанда К2О – 0,6125 артық емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0103 артық емес, мыстың массалық үлесі – 0,001 артық емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,05 артық емес, фосфордың массалық үлесі жалпы, қайта есептегенде Р2О5 – 0,1–ден көп емес, мырыштың массалық үлесі – 0,001–ден көп емес, натрий - 0,085-тен көп емес, кальций оксиді - 0,1725-тен көп емес
660,0
литр
365
Калий гуматы тыңайтқышы
Гумин қышқылдары-61,2; К2O-12,6
800,0
килограмм
Кешенді тыңайтқыштары
366
SUPER 7-7-7 гель тәрізді тыңайтқышы
N-7, P2O5-7, K2O-7
1250,0
килограмм
367
МС ЭКСТРА (MC EXTRA) тыңайтқышы
К2O-20,0, N-1,0, C-20,0, фитогормондар, бетаин, маннитол, ақуыздар, аминқышқылдары
9936,0
килограмм
368
Agrolution pHLow 11-10-40+TE
N-10, P2O5-10, K2O-40
656696,0
тонна
369
Agrolution pH Low 20-20-20 +TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
370
Agrolution pH Low 151 10-50-10+TE
N-11, P2O5-50, K2O-10
371
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
625,0
килограмм
372
NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
373
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
374
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
375
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
376
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
377
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
378
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
379
NPK MIRACLE 10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-40, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
380
NPK MIRACLE 10-50-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-50, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
381
NPK MIRACLE 19-19-19+TE кешенді тыңайтқышы
N-19, P2O5-19, K2O-19, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
382
NPK PREMIUM 10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы

660,0
литр
364
"Гумат калия Сахалинский" BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4, массовая доля серы – не более 0,002, массовая доля железа – не более 0,072, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125, массовая доля магния – не более 0,0103, массовая доля меди – не более 0,001, массовая доля общего азота – не более 0,05, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1, массовая доля цинка – не более 0,001, натрий – не более 0,085, оксид кальция – не более 0,1725
660,0
литр
365
Удобрение "Гумат калия"
Гуминовые кислоты-61,2; K2O-12,6
800,0
килограмм
Комплексные удобрения
366
Удобрение гелеобразное SUPER 7-7-7
N-7, P2O5-7, K2O-7
1250,0
килограмм
367
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К2O-20,0, N-1,0, C-20,0, фитогормоны, бетаин, маннитол, белки, аминокислоты
9936,0
килограмм
368
Agrolution pHLow 11-10-40+TE
N-10, P2O5-10, K2O-40
656696,0
тонна
369
Agrolution pH Low 20-20-20 +TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
370
Agrolution pH Low 151 10-50-10+TE
N-11, P2O5-50, K2O-10
371
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
625,0
килограмм
372
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
373
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
374
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
375
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
376
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
377
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
378
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
379
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10, P2O5-40, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
380
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10, P2O5-50, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
381
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19, P2O5-19, K2O-19, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
382
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE

406
Нутривант Плюс Дәнді дақыл 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19, MgO-2, SO3-4,1
407
Нутривант Плюс Майлы 0-20-33 тыңайтқышы
P-20, K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-1,5, Mn-0,5, Cu-0,025, Mo-0,01
1662,0
килограмм
408
Нутривант Плюс Майлы дақыл 0-20-33
P2O5-20, K2O-33, Mg-1, B-1,5, SO3-20, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,01
409
Vigortem S
N: 6,1 (P2O5): 15 (K2O): 12,4 Fe 0,5
7450,0
килограмм
410
"ECONATUR AGRI-GEL-10-5-30+ME" тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, К2O-30, SO3-20, B-0,03, Fe-0,01, Mn-0,05, Ca-0,05, Zn-0,01, Mo-0,01
2450,0
килограмм
411
"ECONATUR AGRI-GEL-20-20-20+ME" тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, К2O-20, Fe-0,03, Mn-0,02, Zn-0,01, Cu-0,02, B-0,03, Mo-0,002
412
"ECONATUR AGRI-GEL-10-30-10+ME" минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-30, К2O-10, Fe-0,01, Mn-0,025, Zn-0,01, Cu-0,03, B-0,027, Mo-0,003
413
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
1325000,0
тонна
414
Multicote™ Формула: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
415
Multicote™ Формула: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
416
SPRIN 15-31-15+TE
N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2679,0
килограмм
417
SPRIN 18-18-18+TE
N-3, P2O5-8 , K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
418
SPRIN 20-20-20+TE
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
419
Sprin 10-40-10 ME
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
420
SALICA 0-40-40+МE
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
421
SALICA (11-6-40)+TE
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
422
SALICA (11-42-11)+TE
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
423
SALICA 18-18-18 +TE
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
424
"Nutrimic Plus" кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
425
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
426
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
427
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01

406
Нутривант Плюс Зерновой 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19, MgO-2, SO3-4,1
407
Удобрение Нутривант Плюс Масличный 0-20-33
P-20, K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-1,5, Mn-0,5, Cu-0,025, Mo-0,01
1662,0
килограмм
408
Нутривант Плюс Масличный 0-20-33
P2O5-20, K2O-33, Mg-1, B-1,5, SO3-20, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,01
409
Vigortem S
N: 6,1 (P2O5): 15 (K2O): 12,4 Fe 0,5
7450,0
килограмм
410
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-10-5-30+ME"
N-10, P2O5-5, К2O-30, SO3-20, B-0,03, Fe-0,01, Mn-0,05, Ca-0,05, Zn-0,01, Mo-0,01
2450,0
килограмм
411
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-20-20-20+ME"
N-20, P2O5-20, К2O-20, Fe-0,03, Mn-0,02, Zn-0,01, Cu-0,02, B-0,03, Mo-0,002
412
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-10-30-10+ME"
N-10, P2O5-30, К2O-10, Fe-0,01, Mn-0,025, Zn-0,01, Cu-0,03, B-0,027, Mo-0,003
413
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
1325000,0
тонна
414
Multicote™ Формула: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
415
Multicote™ Формула: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
416
Компексное удобрение "Nutrimic Plus"
N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2679,0
килограмм
417
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3, P2O5-8 , K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
418
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-5-55
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
419
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
420
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
421
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
422
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
423
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
424
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
425
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
426
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
427
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01

448
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
449
"АгроМастер 20-20-20" маркалы Агрохимикат АгроМастер
Жалпы азот (N) - 20,0, Фосфор оксиді (P2O5) - 20,0, Калий оксиді (К2O) - 20, Темір (Fe) DTPA - 0,1.2, Mapraнец (Mn) EDTA - 0,08 , Бор (B) - 0,04, Мырыш (Zn) EDTA - 0,05, мыс (Cu) EDTA - 0,03, Молибден (Mo)- 0,01
1000,0
килограмм
450
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10, оның ішінде Аммоний азоты (NH4) – 10; Суда еритін фосфор (Р) пентоксиді2O5) – 52; суда еритін калий оксиді (К2О) – 10; Темір (Fe) хелатталған күйде (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,01; Мырыш (Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002; Мыс (Cu) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002; Суда еритін Бор (C) – 0,01;
1296,0
килограмм
451
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20, оның ішінде Нитратты азот (NO3) – 2, амидті азот (NH2) – 14, аммоний азоты (NH4) – 4; суда еритін фосфор пентоксиді (Р2O5) – 20; суда еритін калий оксиді (К2О) – 20; Темір (Fe) хелатталған күйде (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,01; Мырыш (Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002; Мыс (Cu) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002; Суда еритін Бор (C) – 0,01
452
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25, оның ішінде Амидті азот (NH2) – 12, аммоний азоты (NH4) – 13; суда еритін фосфор пентоксиді (Р2O5) – 5; суда еритін калий оксиді (К2О) – 5; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02; Хелатталған күйдегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01; Хелатталған күйдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002; Хелатталған күйдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002; Суда еритін Бор (В) – 0,01
453
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10, оның ішінде Нитратты азот (NO3) – 4, амидті азот (NH2) – 4, аммоний азоты (NH4) – 2; суда еритін фосфор пентоксиді (Р2O5) – 10; суда еритін калий оксиді (К2О) – 40; Темір (Fe) хелатталған күйде (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,01; Мырыш (Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002; Мыс (Cu) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002; Суда еритін Бор (C) – 0,01
454
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1565,0
килограмм
455
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
456
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)

448
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
449
Агрохимикат АгроМастер марки: "АгроМастер 20-20-20"
Общий азот (N) - 20,0, Оксид фосфора (P2O5) - 20,0, Оксид калия (K2O) - 20, Железо (Fe) DTPA - 0,1.2, Mapraнeц (Mn) EDTA - 0,08 , Бop (B) - 0,04, Цинк (Zn) EDTA - 0,05, Медь (Cu) EDTA - 0,03, Молибден (Mo)- 0,01
1000,0
килограмм
450
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Водорастворимый Бор (В) – 0,01;
1296,0
килограмм
451
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2, Амидный Азот (NH2) – 14, Аммонийный Азот (NH4) – 4; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Водорастворимый Бор (В) – 0,01
452
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12, Аммонийный Азот (NH4) – 13; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Водорастворимый Бор (В) – 0,01
453
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4, Амидный Азот (NH2) – 4, Аммонийный Азот (NH4) – 2; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Водорастворимый Бор (В) – 0,01
454
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1565,0
килограмм
455
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
456
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)

457
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
458
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, K2О-36
527625,0
тонна
459
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
500000,0
тонна
460
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
461
Yara Mila 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07
462
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
463
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
464
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
465
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
466
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
467
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1250,0
килограмм
468
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
469
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
470
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
1500,0
килограмм
471
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
472
21-11-21 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N -21, P-11, K-21, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Бастапu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
473
15-7-30 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N -15, P-7, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn-(EDTA)-0,012, Бастапu (EDTA)-0,012, B- 0,045,Mo-0,056
474
19-191-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
475
Agrumax минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2009,0
килограмм
476
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-5, P2O5-10, K2O-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4

457
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
458
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, K2О-36
527625,0
тонна
459
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
500000,0
тонна
460
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
461
Удобрение Yara Mila 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07
462
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
463
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
464
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
465
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
466
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
467
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
1250,0
килограмм
468
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
469
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
470
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1500,0
килограмм
471
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
472
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N -21, P-11, K-21, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Сu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
473
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N -15, P-7, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn-(EDTA)-0,012, Сu (EDTA)-0,012, B- 0,045,Mo-0,056
474
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
475
Минеральное удобрение Agrumax
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2009,0
килограмм
476
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5, P2O5-10, K2O-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4

1775,0
литр
976
Growway SunBlocker
B-4, Mn-0,5, Zn-0,5
1013,0
килограмм
977
GO DRIP 12.48.8
Азот (N-NH2)-12, Фосфор (Р2O5) -48, Калий (K2O) -8
1495,0
килограмм
978
GREEN-GO 18.18.18 + 1.3MgO
Жалпы азот(N) 8, Фосфор-18, Калий 18+ микроэлементтер
895,0
килограмм
979
GreenPlus 10-10-40+Te
Азот (N) 10; Фосфор (Р205), суда еритін 10; Калий (К20), суда еритін 40;+ микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин.3
809,0
килограмм
980
Green Plus 18-18-18+Te
Азот (N) 18; Фосфор (Р205), суда еритін 18; Калий (К20), суда еритін 18;+ микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин.3
809,0
килограмм
981
Growway 10-20-30+1,5MgO+Te
Азот (N) 10; Фосфор (Р205), суда еритін 20; Калий (К20), суда еритін 30; Магний (MgO), суда еритін 1,5 + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин.3
430,0
килограмм
982
Growway 15-5-30+3MgO+Te
Азот (N) 15; Фосфор (Р205) , суда еритін 5; Калий (К20), суда еритін 30; Магний (MgO), суда еритін 3 + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин.3.
983
Growway 16-8-24+2MgO+Te
Азот (N) 16; Фосфор (Р205) , суда еритін 8; Калий (К2О), суда еритін 24; Магний (MgO), суда еритін 2 + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин 3
984
Growway 18-18-18+2MgO+Te
Азот (N) 18; Фосфор (Р205), суда еритін 18; Калий (К20), суда еритін 18; Магний (MgO) суда еритін 2 + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин.3
985
Growway 25-5-5+3MgO+Te
АЗОТ (N) 25; Фосфор (Р205), суда еритін 5; Калий (К2О), суда еритін 5; Магний (MgO), суда еритін 3 + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин.3.
986
Growway 3-5-45+2,5MgO+Te
Азот (N) 3; Фосфор (Р205), суда еритін 5; Калий (К20), суда еритін 45; Магний (MgO) йодта еритін 2,5 + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин. 3
987
Growway 8-38-8+4MgO+Te
Азот (N) 8; Фосфор (Р205), суда еритін 38; Калий (К20), суда еритін 8; Магний (MgO), суда еритін 4 + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Стресске қарсы компоненттер мин.3
988
Haifa KCI SG 0-0-61
KCI SG 0-0-61
550000,0
тонна
989
HYDROFERT 13.40.13
N-13, P-40, K-13, S-3, Fe-0,07, Zn-0,025, Cu-0,01, Mn-0,04, B-0,025, Mo-0,005;
1134,0
килограмм
990
IDROFLORAL PLUS 15-5-30
Жалпы азот (N) – 15, Р2О5 – 5 , К2О – 30, МгО – 3
1521,0
килограмм
991
IDROFLORAL PLUS 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20 , Р2О5 – 20 , К2О – 20

1775,0
литр
976
Growway SunBlocker
B-4, Mn-0,5, Zn-0,5
1013,0
килограмм
977
GO DRIP 12.48.8
Азот (N-NH2)-12, Фосфор (P2O5) -48, Калий (K2O) -8
1495,0
килограмм
978
GREEN-GO 18.18.18 + 1.3MgO
Общий азот(N) 8, Фосфор-18, Калий 18+ микроэлементы
895,0
килограмм
979
GreenPlus 10-10-40+Te
Азот (N) 10; Фосфор (Р205), водорастворимый 10; Калий (К20), водорастворимый 40;+ комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3
809,0
килограмм
980
Green Plus 18-18-18+Te
Азот (N) 18; Фосфор (Р205), водорастворимый 18; Калий (К20), водорастворимый 18;+ комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3
809,0
килограмм
981
Growway 10-20-30+1,5MgO+Te
Азот (N) 10; Фосфор (Р205), водорастворимый 20; Калий (К20), водорастворимый 30; Магний (MgO), водорастворимый 1,5 + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3
430,0
килограмм
982
Growway 15-5-30+3MgO+Te
Азот (N) 15; Фосфор (Р205) , водорастворимый 5; Калий (К20), водорастворимый 30; Магний (MgO), водорастворимый 3 + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3.
983
Growway 16-8-24+2MgO+Te
Азот (N) 16; Фосфор (Р205) , водорастворимый 8; Калий (К2О), водорастворимый 24; Магний (MgO), водорастворимый 2 + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин 3
984
Growway 18-18-18+2MgO+Te
Азот (N) 18; Фосфор (Р205), водорастворимый 18; Калий (К20), водорастворимый 18; Магний (MgO) водорастворимый 2 + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3
985
Growway 25-5-5+3MgO+Te
АЗОТ (N) 25; Фосфор (Р205), водорастворимый 5; Калий (К2О), водорастворимый 5; Магний (MgO), водорастворимый 3 + комплекс микроэлементов (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3.
986
Growway 3-5-45+2,5MgO+Te
Азот (N) 3; Фосфор (Р205), водорастворимый 5; Калий (К20), водорастворимый 45; Магний (MgO) зодорастворимый 2,5 + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин. 3
987
Growway 8-38-8+4MgO+Te
Азот (N) 8; Фосфор (Р205), водорастворимый 38; Калий (К20), водорастворимый 8; Магний (MgO), водорастворимый 4 + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3
988
Haifa KCI SG 0-0-61
KCI SG 0-0-61
550000,0
тонна
989
HYDROFERT 13.40.13
N-13, P-40, K-13, S-3, Fe-0,07, Zn-0,025, Cu-0,01, Mn-0,04, B-0,025, Mo-0,005;
1134,0
килограмм
990
IDROFLORAL PLUS 15-5-30
Общий азот (N) – 15, Р2О5 – 5 , К2О – 30, MgO – 3
1521,0
килограмм
991
IDROFLORAL PLUS 20-20-20
Общий азот (N) – 20 , Р2О5 – 20 , К2О – 20

Альгин қышқылы -196,55 г/л Органикалық заттар - 508,76 г/л K2O - 118,29 г/л N - 0,52 г/л Ca - 0,05 г/л Mg - 0,1 г/л
4400,0
литр
1019
SEAWEED FERTILIZER
N-3, P2O5-7, K2О-18, қоңыр балдырлар сығындысы
4000,0
килограмм
1020
Seawinner 818
Тамыр жүйесінің белсенді дамуына арналған органоминералды кешен
2790,0
литр
1021
SHADOR 0-20-33
( P-20, K-33, MgO-1, S-7.5, Zn-0.03, B-0.0019, B-1.4, Mn-0.14, Cu-0.005, Mo-0.001)
1072,0
килограмм
1022
SHADOR 20+20+20
N-20, P-20, K-20, MgO-1, S-2.5, Fe-0.1 ХЕЛАТТАЛҒАН, Zn-0.03, B-0.03, Mn-0.05, Cu-0.005, Mo-0.005
1023
Silacid
SiO2: 32
4720,0
килограмм
1024
SINERGON 2000
Азот – 6, Көміртек – 25,2
2104,0
литр
1025
SPRINTALGA
жалпы азот 12, органикалық азот 3,4, амидті азот 8,6, органикалық заттар 20,5, балдыр суспензиясы 60
3159,0
литр
1026
Stimax Growth
Ascophyllum nodosum балдырлар сығындысы: 5 Жалпы азот (N): 8,3 Нитрат азоты (N): 8,3 Суда еритін фосфор (P2O5): 8,3 Суда еритін калий (K2O): 8,3 Темір (Fe), EDTA хелаты: 0,03 Суда еритін марганец (Mn): 0,02 Суда еритін молибден (Mo): 0,001 Марганец (Mn), EDTA хелаты: 0,02 Суда еритін марганец (Mo): 0,001 Марганец (Mn). 0,02 Суда еритін бор (B): 0,03 Суда еритін мырыш (Zn): 0,01 Суда еритін мыс (Cu): 0,02 Мырыш (Zn), EDTA хелаты: 0,01 Мыс (Cu), EDTA хелаты: 0,02
4980,0
литр
1027
Stimax plus
Балдырлар сығындысы Ascophyllum nodosum: 10 Бос аминқышқылдары: 4 Жалпы азот (N): 2 Мочевина азоты(N): 0,6 Органикалық азот (N): 1,4 Суда еритін фосфор (P2O5): 8 Суда еритін калий (K2O): 7 Суда еритін бор (B): 0,15 Суда еритін молибден (Mo): 0,15
5605,0
литр
1028
Stimax universal
Балдырлар сығындысы Ascophyllum nodosum: 15 Жалпы азот (N): 5,6 Мочевина азоты(N): 5 Органикалық азот (N): 0,6 Магний (MgO), EDTA хелаты: 0,2 Темір (Fe), хелат: 1 Марганец (Mn), хелат: 0,5 Мырыш (Zn), хелат: 0,5
4422,0
литр
1029
Stimax Yield
Балдырлар сығындысы Ascophyllum nodosum: 12, бос амин қышқылдары: 6, жалпы азот (N): 6, мочевина азоты(N): 3,8, органикалық азот (N): 2,2, фосфор (P2O5): 4, калий (К2O): 5, темір (Fe), хелат DTPA: 0,5, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5, мырыш (Zn), хелат EDTA: 0,5
5130,0
литр
1030
TricoBest
К2О: 7 Trichoderma harzianum, штам IABTH01: 2x107 UFC*/ж
19315,0
килограмм
1031
Trio
B - 3, MgO- 7, Zn- 2, Mo-0,05
1965,0
литр
1032
YaraVita ACTISIL
Si-0,5, Ca-2,5
11750,0
литр
1033
Zn Commander тыңайтқышы
N-3, Zn-5,5
2663,0
литр
1034
"АгроМикс" агрохимикаты
Бор (B) -0,60, Мыс (Cu) -0,40 ), Темір (Fe) - 3,50, марганец (Mn) - 2,50, Молибден (Mo)- 0,I5, Мырыш (Zn) -2,00, Кобальт (Co) - 0,02, Кальций (Ca) - 3,00
3750,0
килограмм
1035
"Аминофол Плюс" маркалы Аминофол агрохимикаты

Альгиновая кислота -196,55 г/л Органическое вещество - 508,76 г/л К2О - 118,29 г/л N - 0,52 г/л Са - 0,05 г/л Mg - 0,1 г/л
4400,0
литр
1019
SEAWEED FERTILIZER
N-3, P2O5-7, K2O-18, экстракт бурых водорослей
4000,0
килограмм
1020
Seawinner 818
Органоминеральный комплекс для активного развития корневой системы
2790,0
литр
1021
SHADOR 0-20-33
( P-20, K-33, MgO-1, S-7.5, Zn-0.03, B-0.0019, B-1.4, Mn-0.14, Cu-0.005, Mo-0.001)
1072,0
килограмм
1022
SHADOR 20+20+20
N-20, P-20, K-20, MgO-1, S-2.5, Fe-0.1 ХЕЛАТИРОВЫННЫЙ, Zn-0.03, B-0.03, Mn-0.05, Cu-0.005, Mo-0.005
1023
Silacid
SiO2: 32
4720,0
килограмм
1024
SINERGON 2000
Азот – 6, Углерод – 25,2
2104,0
литр
1025
SPRINTALGA
общий азот 12, органический азот 3,4, амидный азот 8,6, органическое вещество 20,5, водорослевая суспензия 60
3159,0
литр
1026
Stimax Growth
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 5 Общий азот (N): 8,3 Нитратный азот (N): 8,3 Водорастворимый фосфор (P2O5): 8,3 Водорастворимый калий (K2O): 8,3 Железо (Fe), хелат EDTA: 0,03 Водорастворимый марганец (Mn): 0,02 Водорастворимый молибден (Mo): 0,001 Марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02 Водорастворимый бор (B): 0,03 Водорастворимый цинк (Zn): 0,01 Водорастворимая медь (Cu): 0,02 Цинк (Zn), хелат EDTA: 0,01 Медь (Cu), хелат EDTA: 0,02
4980,0
литр
1027
Stimax plus
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 10 Свободные аминокислоты: 4 Общий азот (N): 2 Мочевинный азот(N): 0,6 Органический азот (N): 1,4 Водорастворимый фосфор (P2O5): 8 Водорастворимый калий (K2O): 7 Водорастворимый бор (B): 0,15 Водорастворимый молибден (Mo): 0,15
5605,0
литр
1028
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15 Общий азот (N): 5,6 Мочевинный азот(N): 5 Органический азот (N): 0,6 Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2 Железо (Fe), хелат: 1 Марганец (Mn), хелат: 0,5 Цинк (Zn), хелат: 0,5
4422,0
литр
1029
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12, свободные аминокислоты: 6, общий азот (N): 6, мочевинный азот(N): 3,8, органический азот (N): 2,2, фосфор (P2O5): 4, калий (K2O): 5, железо (Fe), хелат DTPA: 0,5, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5
5130,0
литр
1030
TricoBest
К2О: 7 Trichoderma harzianum, штам IABTH01: 2x107 UFC*/г
19315,0
килограмм
1031
Trio
B - 3, MgO- 7, Zn- 2, Mo-0,05
1965,0
литр
1032
YaraVita ACTISIL
Si-0,5, Ca-2,5
11750,0
литр
1033
Удобрение Zn Commander
N-3, Zn-5,5
2663,0
литр
1034
Агрохимикат "АгроМикс"
Бор (B) -0,60, Медь (Cu) -0,40 ), Железо (Fe) - 3,50, Марганец (Mn) - 2,50, Молибден (Mo)- 0,I5, Цинк (Zn) -2,00, Кобальт (Co) - 0,02, Кальций (Ca) - 3,00
3750,0
килограмм
1035
Агрохимикат Аминофол марки: "Аминофол Плюс"

N-10, P2O5-40, K2O-10,MgO-3,5,SO3- 6,5 , B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер (РР,Бірге,В1,В6)-4 г/л
1313,0
литр
1078
Бином "NPK19:19:19" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-19, P2O5-19, K2O-19,MgO-3,5,SO3- 6,5 , B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер (РР,Бірге,В1,В6)-4 г/л
1098,0
литр
1079
БИНОМ "Актив" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-426 г/л, Р2O5-30 г/л, К2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминқышқылдары-3,9 г/л
1045,0
литр
1080
Бином "Амбер" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-10 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, кәріптас қышқыл-800 г/л
4688,0
литр
1081
Бином "Амбре-бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-70г/л, В-150г/л, янтарь қышқылы-100 г/л
2143,0
литр
1082
Бином "Амин" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
L-амин қышқылдары мен олигопептидтер *366
4688,0
литр
1083
Бином "Амин кешені" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-55г/л, Р2О5-25г/л, К2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60г/л, B-6г/л, Zn-15г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/л + L-амин қышқылдары мен олигопептидтер кешені -250 г/л
3911,0
литр
1084
Бином "Амин Мыс-марганец" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
Cu 50 Mn 50 L-амин қышқылдары мен олигопептидтер 150
3750,0
литр
1085
Бином "Амин Сидс" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5L-амин қышқылдары мен олигопептидтер 200
2973,0
литр
1086
Бином "Бұршақ тұқымдастар" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L-амин қышқылдары 100
7018,0
литр
1087
Бином "Бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-70г/л, В-150г/л
1848,0
литр
1088
"Бор-Молибден" Бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватты-гуматты кешен 10 г/л
2036,0
литр
1089
"Кальций-Бор" Бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
Ca 150 B 15
1875,0
литр
1090
Бином "Старт" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0,05 L-амин қышқылдары 20 Фульватты-гуматты кешен
2196,0
литр
1091
Бином "Стимул" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N 15 P2O5 15 K2O 15 SO3 120 MgO*16 Zn*25,1 Mo 2,6 Cu*20,1 Mn*6,5 B 1,9 Fe*2,6 L-амин қышқылдары 100
2196,0
литр
1092
Бином "Фосфит-К" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
P2O5* 422 K2O 281

N-10, P2O5-40, K2O-10,MgO-3,5,SO3- 6,5 , B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313,0
литр
1078
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19, P2O5-19, K2O-19,MgO-3,5,SO3- 6,5 , B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098,0
литр
1079
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
1045,0
литр
1080
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбер"
N-10 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л
4688,0
литр
1081
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, янтарная кислота-100 г/л
2143,0
литр
1082
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино"
L-аминокислот и олигопептидов *366
4688,0
литр
1083
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
3911,0
литр
1084
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Медь-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L-аминокислот и олигопептидов 150
3750,0
литр
1085
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминокислот и олигопептидов 200
2973,0
литр
1086
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бобовые"
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L-аминокислоты 100
7018,0
литр
1087
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
1848,0
литр
1088
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватно-гуматный комплекс 10 г/л
2036,0
литр
1089
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Кальций-Бор"
Ca 150 B 15
1875,0
литр
1090
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 Фульватно-гуматный комплекс
2196,0
литр
1091
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Стимул"
N 15 P2O5 15 K2O 15 SO3 120 MgO*16 Zn*25,1 Mo 2,6 Cu*20,1 Mn*6,5 B 1,9 Fe*2,6 L-аминокислоты 100
2196,0
литр
1092
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Фосфит-К""
P2O5* 422 K2O 281

N-7,38, P2O5-17,79, K2O-5,65, органикалық заттар-15,52, B-0,024, Fe-EDTA-0,051, Mn-EDTA-0,064, Zn-EDTA-0,065, Cu-EDTA-0,012, Mo-0,001
1117
"MEGATRON 9-7-7+2MgO+ME" тыңайтқышы
N-9,06, P2O5-7,25, K2O-7,65, MgO-2,22, органикалық заттар-15,72, B-0,024, Fe-EDTA-0,059, Mn-EDTA-0,06, Zn-EDTA-0,062, Cu-EDTA-0,011, Mo-0,001
1118
NPK 12-5-40+TE суда еритін тыңайтқышы
N -12, P-5, K-40, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,012, Бастапu (EDTA)-0,012, B- 0,045, Mo-0,056

N-7,38, P2O5-17,79, K2O-5,65, органическое вещество-15,52, B-0,024, Fe-EDTA-0,051, Mn-EDTA-0,064, Zn-EDTA-0,065, Cu-EDTA-0,012, Mo-0,001
1117
Удобрение "MEGATRON 9-7-7+2MgO+ME"
N-9,06, P2O5-7,25, K2O-7,65, MgO-2,22, органическое вещество-15,72, B-0,024, Fe-EDTA-0,059, Mn-EDTA-0,06, Zn-EDTA-0,062, Cu-EDTA-0,011, Mo-0,001
1118
Водорастворимое удобрение удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12, P-5, K-40, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,012, Сu (EDTA)-0,012, B- 0,045, Mo-0,056

1250,0
килограмм
1119
NPK 15-7-30+TE суда еритін тыңайтқышы
N -15, P-7, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,012, Бастапu (EDTA)-0,012, B- 0,045, Mo-0,056
1120
NPK 19-19-19+TE суда еритін тыңайтқышы
N -19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,015, Cu (EDTA)-0,012, B- 0,02, Mo-0,07
1121
"PHANTOM LIQUID" тыңайтқышы
N-8,7, альгин қышқылы-1,03, органикалық заттар-23,32
1838,0
литр
1122
PHOSPHIT-ONE (ФОСФИТ-1) тыңайтқышы
P2O5-30, K2O-15
5450,0
литр
1123
Prairie Pride В (10-40-6) тыңайтқышы
N - 10, P2O5 - 40, K2O - 6, S - 4
1500,0
килограмм
1124
Тыңайтқыш SAGA (САГА)
Органикалық заттар-34, N-10, P-10,5, K-11
3306,0
литр
1125
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
Калий(К2O) агентпен - 16, Фосфор(Р2O5) агентпен - 6, Гидроксикарбонды қышқылдар - 20, амин қышқылдары - 4
3062,0
литр
1126
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
Жалпы азот(N) - 20, оның ішінде (N) органикалық - 2, оның ішінде (N) мочевина - 18, Гумин қышқылдарыы(гуматтар) - 6, Гидроксикарбонды қышқылдар - 2, Амин қышқылдары - 6
1426,0
литр
1127
Reasil Forte Құрама белсенді тыңайтқышы
Гидроксикарбон және амин қышқылдары 24, Жалпы азот (N)-8, мырыш (Zn) кешені-4, марганец (Mn)-3,5, мыс (Cu) кешені-3,5 агентімен
2500,0
литр
1128
Reasil Micro Amino B/Mo тыңайтқышы
Жалпы азот(N) - 12, оның ішінде (N) органикалық - 2, оның ішінде(N) мочевина - 10, Магний (MgO) - 4 агентімен, Бор(B) боретаноламин - 2, Кобальт(Co) агентімен - 0,1.
4594,0
литр
1129
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
Жалпы азот(N) - 15, оның ішінде (N) органикалық - 2, оның ішінде(N) мочевина - 1, оның ішінде (N) нитрат - 12, Мырыш (Zn) агентімен - 12, Гидроксикарбон қышқылдары - 18, Амин қышқылдары - 8
3010,0
литр
1130
Тыңайтқыш Reasil micro Hydro Mix
Жалпы азот(N) - 12, оның ішінде (N) органикалық - 2, оның ішінде(N) мочевина - 10, Магний(MgO) - 4 агентімен, Бор(B) боретаноламин - 2, Кобальт(Co) агентімен - 0,1. Мыс(Cu) агентпен - 0,8, темір(Fe) агентпен -5, марганец(Mn) агентпен - 2,5, Молибден(Mo) агентпен - 0,25, Мырыш(Zn) агентпен - 3, Гидроксикарбон қышқылдары - 18, Амин қышқылдары - 8
4118,0
литр
1131
Топырақтың құнарлылығын қалпына келтіруге арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
С.в.-дағы жалпы органикалық заттар* - 80-85, Жалпы гуминді экстракт(ОГЕ) с.о.в.** - 90-95, Табиғи гумин қышқылдары ОГЕ - 95-96, Табиғи фульвоқышқылдары ОГЕ - 4-5, Органикалық азот(N) с.в. - 1,2-1,7
686,0
литр
1132
Органикалық егіншілікке арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
С-тағы жалпы органикалық заттар.B-80-85, с.о.в. жалпы гуминді сығынды (ЖГС)**-90-95 , Табиғи гумин қышқылдары ОГЕ-95-96-дан, Табиғи фульвоқышқылдары ОГЕ-4-5-тен, Органикалық азот с.в.-1,2-1,7

1250,0
килограмм
1119
Водорастворимое удобрение удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15, P-7, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,012, Сu (EDTA)-0,012, B- 0,045, Mo-0,056
1120
Водорастворимое удобрение удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,015, Сu (EDTA)-0,012, B- 0,02, Mo-0,07
1121
Удобрение "PHANTOM LIQUID"
N-8,7, альгиновая кислота-1,03, органическое вещество-23,32
1838,0
литр
1122
Удобрение PHOSPHIT-ONE (ФОСФИТ-1)
P2O5-30, K2O-15
5450,0
литр
1123
Удобрение Prairie Pride В (10-40-6)
N - 10, P2O5 - 40, K2O - 6, S - 4
1500,0
килограмм
1124
Удобрение SAGA (САГА)
Органические вещества-34, N-10, P-10,5, K-11
3306,0
литр
1125
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16, Фосфор(P2O5) с агентом - 6, Гидроксикарбоновые кислоты - 20, Аминокислоты - 4
3062,0
литр
1126
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20, в т.ч.(N) органический - 2, в т.ч.(N) мочевинный - 18, Гуминовые кислоты(гуматы) - 6, Гидроксикарбонывые кислоты - 2, Аминокислоты - 6
1426,0
литр
1127
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Гидроксикарбоновые и аминкислоты 24, Азот (N) общий-8, Цинк (Zn) комплекс с агентом-4, Марганец (Mn)-3,5, Медь (Cu) комплекс с агентом-3,5
2500,0
литр
1128
Удобрение Reasil Micro Amino B/Mo
Азот(N) общий - 12, в т.ч.(N) органический - 2, в т.ч.(N) мочевинный - 10, Магний(MgO) с агентом - 4, Бор(B) бороэтаноломин - 2, Кобальт(Co) с агентом - 0,1.
4594,0
литр
1129
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15, в т.ч.(N) органический - 2, в т.ч.(N) мочевинный - 1, в т.ч.(N) нитратный - 12, Цинк(Zn) с агентом - 12, Гидроксикарбоновые кислоты - 18, Аминокислоты - 8
3010,0
литр
1130
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12, в т.ч.(N) органический - 2, в т.ч.(N) мочевинный - 10, Магний(MgO) с агентом - 4, Бор(B) бороэтаноломин - 2, Кобальт(Co) с агентом - 0,1. Медь(Cu) с агентом - 0,8, Железо(Fe) с агентом -5, Марганец(Mn) с агентом - 2,5, Молибден(Mo) с агентом - 0,25, Цинк(Zn) с агентом - 3, Гидроксикарбоновые кислоты - 18, Аминокислоты - 8
4118,0
литр
1131
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 80-85, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 95-96, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5, Органический азот(N) на с.в. - 1,2-1,7
686,0
литр
1132
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в-80-85, Общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в**-90-95, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ-95-96, Фульвокислоты природные от ОГЭ-4-5, Органическиий Азот на с.в-1,2-1,7

686,0
килограмм
1133
SAGA (САГА) топырақтың құнарлылығын қалпына келтіруге арналған
Органикалық заттар-34, N-10, P-10,5, K-11
3306,0
литр
1134
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05 B-10,2 + жабысқыш, БАЗ, гумектанттар
1850,0
литр
1135
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4 P2O5-40 K2O-5,48 B-4,5 Zn-14,6 Mo-0,5 MgO-6,56 Mn-21,1 Fe-14 S-7,95 Cu-7,6 + органикалық қышқылдар-25 г/л + амин қышқылдары -25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырғыштар - 10 г/л + жабысқақ, беттік белсенді заттар, гумектанттар
1136
"SunnyMix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33 P2O5-20,3 K2O-13,7 B-5,1 Zn-5,6 Mo-0,06 Co-0,01 MgO-8,2 Mn-8,13 Fe-1,0 Cu-1,6 + органикалық қышқылдар-25г/л + амин қышқылдары -25г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырғыштар - 10г/л + жабысқақ, беттік белсенді заттар, гумектанттар
1137
"SunnyMix дәнді дақылдардың тұқымдары" тыңайтқышы
N-2,73 Cu-5,4 Zn-5,3 Mo-1,3 Mn-2,43, CaO-3,41 Fe-3,85 +органикалық қышқылдар -25 г/л + амин қышқылдары — 25 г/л + Өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары — 10г/л + жабыстырғыш, БАЗ, гумектанттар
2200,0
литр
1138
Түйіршіктелген "БиоСера" тыңайтқышы
Қарапайым күкірт-85,95, Сульфатты күкірт -не 0,09-дан аз, Калий оксиді - 0,002-ден кем емес, фосфор пентаоксиді - 0,003-тен кем емес, Азот - 0,003-тен кем емес
60000,0
тонна
1139
Натрий гуматы тыңайтқышы
Гумин қышқылдары-60,5; натрий гуматтары-35-40
2000000,0
тонна
1140
Шұбаркөл кен орнының тозған көмірінен алынған сұйық гуминді тыңайтқыш (натрий гуматы)
N жалпы-2,27, массалық үлес гуминді қышқылдар -30-90, органикалық заттардың массалық үлесі -47,4
268,0
литр
1141
К-Гумат-Na микроэлементтерімен тыңайтқышы
Жалпы азот(N) - 3,5, соның ішінде.(N) органикалық - 0,25, соның ішінде.(N) мочевина - 3,25, калий(K2O) агентпен - 2,5, Фосфор(P2O5) - агентпен -0,5, Магний(MgO) агентпен - 0,1, Бор(B) борэтанолин - 0,1, Кобальт(Со) агентпен - 0,01. Мыс(Cu) агентпен - 0,05, темір(Fe) агентпен - 0,12, марганец(Mn) агентпен - 0,1, Молибден(Mo) агентпен - 1, Мырыш(Zn) агентпен - 0,12, Гумин қышқылдарыы(Гуматтар) - 7, Гидроксикарбон қышқылдары - 0,6, Амин қышқылдары -2,4
1125,0
литр
1142
PKMg маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 19; Р2О5, кемінде 289; К2О, кем дегенде 259; MgO, кем дегенде 50
1515,0
литр
1143
Бұршақ тұқымдастар маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 6,8; P2O5, кемінде 83; K2O, кемінде 103; ЅО4, кем дегенде 14; Mn 15; Cu 2,0; Zn 5,0; B 8,0; Mo 15; Co 3,0
1637,0
литр
1144
Көкжидек маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 3,7; Б2O5, кемінде 75; K2O, кемінде 62; SO4, кемінде 16; MgO, кемінде 6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01

686,0
килограмм
1133
Удобрение SAGA (САГА)
Органические вещества-34, N-10, P-10,5, K-11
3306,0
литр
1134
Удобрение SunnyMix B
N-4,05 B-10,2 + прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1850,0
литр
1135
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4 P2O5-40 K2O-5,48 B-4,5 Zn-14,6 Mo-0,5 MgO-6,56 Mn-21,1 Fe-14 S-7,95 Cu-7,6 + орг-е кислоты-25 г/л + аминокислоты -25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений - 10 г/л + прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1136
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33 P2O5-20,3 K2O-13,7 B-5,1 Zn-5,6 Mo-0,06 Co-0,01 MgO-8,2 Mn-8,13 Fe-1,0 Cu-1,6 + органические кислоты-25г/л + аминокислоты -25г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л + прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1137
Удобрение "SunnyMix семена зерновых"
N-2,73 Cu-5,4 Zn-5,3 Mo-1,3 Mn-2,43, CaO-3,41 Fe-3,85 +органические кислоты -25г/л + аминокислоты — 25 г/л + Стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л + прилипатель, сурфактанты, гумектанты
2200,0
литр
1138
Удобрение "БиоСера" гранулированное
Сера элементарная-85,95, Сера сульфатная -не менее 0,09, Оксид калия -не менее 0,002, Пентаоксид фосфора -не менее 0,003, Азот-не менее 0,003
60000,0
тонна
1139
Удобрение Гумат натрия
Гуминовые кислоты-60,5; гуматы натрия-35-40
2000000,0
тонна
1140
Удобрение гуминовое жидкое (гумат натрия) из выветрелых углей Шубаркольского месторождения
N общ-2,27, массовая доля гуминовых кислот-30-90, массовая доля органического вещества-47,4
268,0
литр
1141
Удобрение К-Гумат-Na с микроэлементами
Азот(N) общий - 3,5, в т.ч.(N) органический - 0,25, в т.ч.(N) мочевинный - 3,25, Калий(K2O) с агентом - 2,5, Фосфор(P2O5) - с агентом -0,5, Магний(MgO) с агентом - 0,1, Бор(B) бороэтаноломин - 0,1, Кобальт(Co) с агентом - 0,01. Медь(Cu) с агентом - 0,05, Железо(Fe) с агентом - 0,12, Марганец(Mn) с агентом - 0,1, Молибден(Mo) с агентом - 1, Цинк(Zn) с агентом - 0,12, Гуминовые кислоты(Гуматы) - 7, Гидроксикарбоновые кислоты - 0,6, Аминокислоты -2,4
1125,0
литр
1142
Удобрение комплексное КомплеМет марка PKMg
Nобщ, не менее 19; Р2О5, не менее 289; К2О, не менее 259; MgO, не менее 50
1515,0
литр
1143
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Бобовые
Nобщ, не менее 6,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 2,0; Zn 5,0; B 8,0; Mo 15; Co 3,0
1637,0
литр
1144
Удобрение комплексное КомплеМет марка Голубика
Nобщ, не менее 3,7; P2O5, не менее 75; K2O, не менее 62; SО4, не менее 16; MgO, не менее 6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01

540,0
литр
1145
Темір маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
P2O5, кемінде 80; K2O, кемінде 39; SO4, кемінде 51; Fe 30
675,0
литр
1146
Темір+Мырыш маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
P2O5, кемінде 73; K2O, кемінде 41; ЅО4, кемінде 25; Fe 15; Zn 15
673,0
литр
1147
Астық КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 9,2; P2O5, кемінде 96; K2O, кемінде 105; SO4, кемінде 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
797,0
литр
1148
Кальций КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Жалпы, 125-тен кем емес; ЅО4, кемінде 0,46; БастапaO, кемінде 200; MgO, кемінде 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
276,0
литр
1149
Кальций+ Магний КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы., кем дегенде 109; CaO, кем дегенде 160; MgO, кем дегенде 42; B 2,3; органикалық заттар 10
666,0
литр
1150
Картоп маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 9,8-ден кем емес; Б2O5, кемінде 83; K2O, кемінде 99; ЅО4, кем дегенде 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
693,0
литр
1151
Зығыр маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 3,9; P2O5, кемінде 92; K2O, кемінде 85; ЅО4, кем дегенде 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
803,0
литр
1152
Марганец маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 12; P2O5, кемінде 80; K2O, кемінде 103; ЅО4, 14-тен кем емес; Mn 30
645,0
литр
1153
Мыс маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 14; Р2О5, кемінде 67; К2О, кемінде 88; Cu, 30
757,0
литр
1154
Молибден маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 3,8; Р2О5, кемінде 44; К2О, кемінде 58; Mo 30
2043,0
литр
1155
Қияр КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 3,2; P2O5, кемінде 91; K2O, кемінде 78; ЅО4, кем дегенде 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
665,0
литр
1156
Рапс маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 1,0; P2O5, кемінде 83; K2O, жоқ 57-ден кем; ЅО4, кем дегенде 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657,0
литр
1157
Қызылша маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 11; P2O5, кемінде 87; K2O, кемінде 106; ЅО4, кем дегенде 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793,0
литр
1158
СО (Сад- бақша) маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 5,5-тен кем емес; Б2O5, кем дегенде 79; K2O, кем дегенде 83; SO4, кем дегенде 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15;
693,0
литр
1159
Қызанақ КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Жалпы емес,не 3,7-ден кем; P2O5, кемінде 87; K2O, кемінде 79; ЅО4, кем дегенде 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
647,0
литр
1160
Қылқан КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 3,4; P2O5, кемінде 62; K2O, кемінде 53; ЅО4, кем дегенде 6,4; MgO , кем дегенде 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006

540,0
литр
1145
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Железо
P2O5, не менее 80; K2O, не менее 39; SО4, не менее 51; Fe 30
675,0
литр
1146
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Железо+Цинк
P2O5, не менее 73; K2O, не менее 41; SО4, не менее 25; Fe 15; Zn 15
673,0
литр
1147
Удобрение комплексное КомплеМет Зерно
Nобщ, не менее 9,2; P2O5, не менее 96; K2O, не менее 105; SО4, не менее 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
797,0
литр
1148
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций
Nобщ, не менее 125; SО4, не менее 0,46; СaO, не менее 200; MgO, не менее 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
276,0
литр
1149
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций+Магний
N общ., не менее 109; CaO, не менее 160; MgO, не менее 42; B 2,3; органическое вещество 10
666,0
литр
1150
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Картофель
Nобщ, не менее 9,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 99; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
693,0
литр
1151
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Лен
Nобщ, не менее 3,9; P2O5, не менее 92; K2O, не менее 85; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
803,0
литр
1152
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14; Mn 30
645,0
литр
1153
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Медь
N общ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
757,0
литр
1154
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
2043,0
литр
1155
Удобрение комплексное КомплеМет Огурцы
Nобщ, не менее 3,2; P2O5, не менее 91; K2O, не менее 78; SО4, не менее 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
665,0
литр
1156
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657,0
литр
1157
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793,0
литр
1158
Удобрение комплексное КомплеМет СО марки: (Сад- огород)
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15;
693,0
литр
1159
Удобрение комплексное КомплеМет Томаты
Nобщ,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
647,0
литр
1160
Удобрение комплексное КомплеМет Хвоя
Nобщ, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO , не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006

387,0
литр
1161
Мақта КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 70-тен кем емес; Б2O5, кемінде 90; K2O, кемінде 80; ЅО4, кем дегенде 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
831,0
литр
1162
Мырыш маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Р2О5, кемінде 67; К2О, кемінде 43; Zn 30
459,0
литр
1163
Бүршік маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы
Жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, кемінде 200; БастапaO, кемінде 50; B 3,0; белсенді органикалық заттар 100
1613,0
литр
1164
Рапс Импуль маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 25; Р2О5, кемінде 120; К2О, кем дегенде 80; ЅО4,, кемінде 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200
1587,0
литр
1165
Рубин маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 50; Р2О5, кемінде 320; К2О, кем дегенде 95; CaО, 50-ден кем емес; MgO, 15-тен кем емес; Zn 4,5; белсенді органикалық заттар 200
1962,0
литр
1166
Сад Огород Импульс маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
693,0
литр
1168
Старт КомплеМет маркалы органоминералды кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 25; P2O5, кемінде 180; K2O, кемінде 70; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде 17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1900,0
литр
1169
Эластико маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы
Р2О5, кемінде 34; К2О, кем дегенде 76; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық заттар 300
1350,0
литр
1170
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; амин қышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
1250,0
литр
1171
НАНОВИТТІ Кальцийлі тыңайтқышы
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; амин қышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
1200,0
литр
1172
Нановит Макро тыңайтқышы
N –11,1 ; P2O5 - 4,03; К2О - 6,47; SO3 – 0,02 ; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02 ; Mn- 0,01 ; Zn – 0,01; амин қышқылдары – 3,0 ; органикалық қышқылдар – 0,7 ; полисахаридтер – 0,00388 ; фитогормондар – 0,00044
1050,0
литр
1173
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; амин қышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдары-0,045
1174
Нановит Молибденді тыңайтқышы

387,0
литр
1161
Удобрение комплексное КомплеМет Хлопчатник
Nобщ, не менее 70; P2O5, не менее 90; K2O, не менее 80; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
831,0
литр
1162
Удобрение комплексное КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
459,0
литр
1163
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1613,0
литр
1164
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; активное органическое вещество 200
1587,0
литр
1165
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
1962,0
литр
1166
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марки: Сад Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
693,0
литр
1168
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1900,0
литр
1169
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
1350,0
литр
1170
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250,0
литр
1171
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200,0
литр
1172
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 ; P2O5 - 4,03; К2О - 6,47; SO3 – 0,02 ; Cu – 0,01 ; В – 0,02 ; Fe – 0,02 ; Mn- 0,01 ; Zn – 0,01 ; аминокислоты – 3,0 ; органические кислоты – 0,7 ; полисахариды – 0,00388 ; фитогормоны – 0,00044
1050,0
литр
1173
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1174
Удобрение Нановит Молибденовый

N – 3,34 , SO3 – 0,25 ; В – 0,5 ; Мо – 3,0 ; Zn – 0,5; амин қышқылдары – 4,26; органикалық қышқылдар – 16,5; полисахаридтер – 0,00417 ; фитогормондар – 0,00048
1200,0
литр
1175
НАНОВИТ: Моно Бор тыңайтқышы
В-10,95; амин қышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
1176
НАНОВИТ: Моно Марганец тыңайтқышы
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; амин қышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
1177
НАНОВИТ: Моно мыс тыңайтқышы
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; амин қышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
1178
НАНОВИТ: Моно Мырыш тыңайтқышы
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; амин қышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
1179
НАНОВИТ: Супер тыңайтқышы
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; амин қышқылдары-2,86; органикалық қышқылдар-2,3; полисахаридтер-0,00403; фитогормондар-0,00046
1050,0
литр
1180
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1181
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1182
Нановит Фосфорлы тыңайтқышы
N – 4,53 , Р2О5 – 30,00 ; В – 0,51 ; Zn – 0,51; амин қышқылдары – 0,08; органикалық қышқылдар – 4,5; полисахаридтер – 0,00365 ; фитогормондар – 0,00042
1183
Coveron (КОВЕРОН) тыңайтқышы
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0003
46750,0
килограмм
1184
TIFI Max (Тифи Макс) тыңайтқышы
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0002
1185
Жүгері маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 2,4; P2O5, кемінде 97; K2O, кемінде 85; ЅО4, кем емес14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
750,0
литр
1186
Актив маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; ЅО4, кемінде 10; MgO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1592,0
литр
1187
Жүгері Импуль маркалы КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқышы
Жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 140; К2О, кемінде 90; SO4, кем дегенде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1684,0
литр
1188
Дәнді дақылдар + NPK маркалы ревитаплант тыңайтқыштары
N-10, P-10, K-10, Mg-0,4, Si-0,5, Fe(EDTA)-0,4, Mn(EDTA)-0,6, Zn(EDTA)-1,5, Cu(EDTA)-0,12, Mo-0,02, Co-0,007, амин қышқылдары 8
1750000,0
тонна
1189
Картоп маркалы ревитаплант тыңайтқыштары

N – 3,34 , SO3 – 0,25 ; В – 0,5 ; Мо – 3,0 ; Zn – 0,5 ; аминокислоты – 4,26 ; органические кислоты – 16,5 ; полисахариды – 0,00417 ; фитогормоны – 0,00048
1200,0
литр
1175
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
1176
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
1177
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
1178
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1179
Удобрение НАНОВИТ: Супер
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; аминокислоты-2,86; органические кислоты-2,3; полисахариды-0,00403; фитогормоны-0,00046
1050,0
литр
1180
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1181
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1182
Удобрение Нановит Фосфорный
N – 4,53 , Р2О5 – 30,00 ; В – 0,51 ; Zn – 0,51 ; аминокислоты – 0,08 ; органические кислоты – 4,5 ; полисахариды – 0,00365 ; фитогормоны – 0,00042
1183
Удобрения Coveron (КОВЕРОН)
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0003
46750,0
килограмм
1184
Удобрения TIFI Max (Тифи Макс)
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0002
1185
Удобрения комплексные КомплеМет марки Кукуруза
Nобщ, не менее 2,4; P2O5, не менее 97; K2O, не менее 85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
750,0
литр
1186
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1592,0
литр
1187
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1684,0
литр
1188
Удобрения Ревитаплант, марки: Зерновые + NPK
N-10, P-10, K-10, Mg-0,4, Si-0.5, Fe(EDTA)-0.4, Mn(EDTA)-0,6, Zn(EDTA)-1,5, Cu(EDTA)-0,12, Mo-0,02, Co-0,007, аминокислоты 8
1750000,0
тонна
1189
Удобрения Ревитаплант, марки Картофель

Жалпы азот 2,7% м/м, органикалық азот (N)-1,7% м/м, мочевина азоты
(N)-0,8% м/м, аммиак азоты
(N)-0,2% м/м, органикалық зат-16% м/м, органикалық көміртегі-9% м/м, суда еритін молибден (Mo)-12% м/м, суда еритін кобальт (Co)-1,5% м/м, бос аминқышқылдары-2% м/м, РН 7,3-8,3
40178,58
1216
YaraAmplix Optinue
Гумин қышқылдары–15%, Mn-1%, Zn–1%, K2О-3%
9700
1217
YaraTera Calcinit (calcium nitrate)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5

Общий азот 2,7% м/м, органический азот (N)-1,7% м/м, мочевинный азот
(N)-0,8% м/м, аммиачный азот-(N) 0,2% м/м, органическое вещество-16% м/м, органический углерод-9% м/м, водорастворимый молибден (Mo)-12% м/м, водорастворимый кобальт (Co)-1,5% м/м, свободные
40178,58
аминокислоты-2% м/м,
pH 7,3-8,3
литр
1216
YaraAmplix Optinue
Гуминовые кислоты – 15%, Mn- 1%, Zn – 1%, K2О-3%
9700
1217
YaraTera Calcinit (calcium nitrate)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5

N-6,41, P-4,18, K-3,44,
Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45,
B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99,
Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01,
Cr-0,05, V-0,06
1235
"Старт" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06,
Ni-0,02, Se-0,02, гидролизат растительных белков-15,0
1236
"Азот" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5,

N-6,41, P-4,18, K-3,44,
Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45,
B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99,
Mn-0,25, Mo-0,43,
Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03,
Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
1235
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Старт"
N-7,0, S-15,0, K-4,0,
Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5,
Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6,
P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2,
Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06,
Ni-0,02, Se-0,02, гидролизат растительных белков-15,0
1236
Жидкое органо- минеральное удобрение
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5,

Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20,
Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05,
Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
3970,53
1237
Сұйық органо-минералды тыңайтқыш "Простор" маркалы "Сила"
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, гидролизат растительных белков-15
1238
"Бор" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10,
Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10,
N-0,5, гидролизат растительных белков-3

Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20,
Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05,
"ПРОСТОР" марки "Азот"
Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
3970,53
литр
1237
Жидкое органо-минеральные удобрение "ПРОСТОР" марки "Сила"
N-4,0, S-9,5, P-7,0,
Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20,
Ni-0,006, гидролизат растительных белков-15
1238
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" МАРКИ "Бор"
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10,
Cu-0,10, Fe-0,10,
Mn-0,10, N-0,5, гидролизат растительных белков-3

1268
"Aminosid Universal" Тыңайтқышы
Азот (N)-30%, сера (S)-5%, гумин қышқылдары-1%, молибден (Мо)-0,01%, бор (В)-0,01%, сукцин қышқылы- 0,5%, макро және микроэлементтер, органикалық қышқылдар
1500
литр
1269
"Aminosid Universal Plus" Тыңайтқышы
Азот (N)-30%, сера (S)-5%, гумин қышқылдары-1%, молибден (Мо)-0,01%,
бор (В)-0,01%, сукцин қышқылы-0,5%, макро және микроэлементтер, органикалық қышқылдар
1270
"Aminosid Universal Si" Тыңайтқышы
Кремний (Si)-17%,
азот (N)-9%, макро және микроэлементтер

1268
Удобрение "Aminosid Universal"
Азот (N)-30%,
сера (S)-5%, гуминовые кислоты-1%,
молибден (Мо)-0,01%,
бор (В)-0,01%, янтарная кислота-0,5%, макро и микроэлементы, органические кислоты
1500
1269
Удобрение "Aminosid Universal Plus"
Азот (N)-30%,
сера (S)-5%, гуминовые кислоты-1%,
молибден (Мо)-0,01%,
бор (В)-0,01%, янтарная кислота-0,5%, макро и микроэлементы, органические кислоты
1270
Удобрение "Aminosid Universal Si"
Кремний (Si)-17%,
азот (N)-9%, макро и микроэлементы