Павлодар облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 183/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 ақпанда № 7641-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2026 жылғы 26 наурыздағы № 260/29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 26.03.2026 № 260/29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 470 "Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24170 болып тіркелген) сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метріне 30 теңге мөлшерінде және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен 185 теңге мөлшерінде ақы мөлшері бекітілсін.
2. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 маусымдағы № 39/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7368-14 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко

Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Павлодарской области
Решение Павлодарского областного маслихата от 25 февраля 2025 года № 183/19. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 28 февраля 2025 года № 7641-14. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26 марта 2026 года № 260/29
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26.03.2026 № 260/29 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О правовых актах", приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 470 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24170), Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых систем водоснабжения в размере 30 тенге и локальных систем водоснабжения в размере 185 тенге, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Павлодарской области.
2. Признать утратившим силу решение Павлодарского областного маслихата "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Павлодарской области" от 27 июня 2023 года № 39/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7368-14).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко