Денисов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 44 "Денисов ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 259 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 9 желтоқсанда № 37559 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Денисов ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Денисов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 44 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7667 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Денисов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін оның Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Катпаев

О признании утратившим силу постановления акимата Денисовского района от 15 марта 2018 года № 44 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Денисовского района"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 8 декабря 2025 года № 259. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2025 года № 37559
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Денисовского района от 15 марта 2018 года № 44 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7667).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Денисовского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Катпаев