"Амангелді ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" 2018 жылғы 14 мамырдағы № 47 және "Әкімдіктің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 47 "Амангелді ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 7 маусымдағы № 109 Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 130 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37764 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Амангелді ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 47 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7815 болып тіркелген) қаулысы;
2) "Әкімдіктің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 47 "Амангелді ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 маусымдағы № 109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22989 болып тіркелген) қаулысы.
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі К. Кеделбаев

О признании утратившими силу постановлений акимата Амангельдинского района Костанайской области от 14 мая 2018 года № 47 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Амангельдинского района" и от 7 июня 2021 года № 109 "О внесении изменение в постановление акимата от 14 мая 2018 года № 47 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Амангельдинского района"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 30 декабря 2025 года № 130. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37764
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 14 мая 2018 года № 47 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7815);
2) постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 7 июня 2021 года № 109 "О внесении изменение в постановление акимата от 14 мая 2018 года № 47 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22989).
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района К. Кеделбаев