Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2025 жылғы 10 сәуірдегі № 89 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 сәуірде № 4783-12 болып тіркелді
Жаңаөзен қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы №1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3774 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
орыс тіліндегі 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі Ж. Қайнарбаев

О внесении изменения в решение акима города Жанаозен от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 10 апреля 2025 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 апреля 2025 года № 4783-12
Аким города Жанаозен РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Жанаозен от 10 января 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3774) следующее изменение:
пункт 1 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"1. Образовать избирательные участки по городу Жанаозен и селам Тенге, Кызылсай, Рахат, Кендерли, согласно приложению 1 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен Ж. Қайнарбаев