Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 13 қарашадағы № 23/272 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2025 жылғы 17 қарашада № 37425 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2025 жылғы 13 қарашадағы
№ 23/272
шешіміне қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Маңғыстау облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 31/368 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4009 болып тіркелген).
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 31/368 "Маңғыстау облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 2/19 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 болып тіркелген).
3. "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 31/368 "Маңғыстау облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 7/80 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4650-12 болып тіркелген).

О признании утратившим силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 13 ноября 2025 года № 23/272. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2025 года № 37425
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мангистауского областного маслихата по перечню, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 13 ноября 2025 года
№ 23/272
Перечень утративших силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
1. Решение Мангистауского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 31/368 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4009).
2. Решение Мангистауского областного маслихата от 31 марта 2021 года № 2/19 "О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 31/368 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4472).
3. Решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2023 года № 7/80 "О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 31/368 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4650-12).