Шиелі аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 27 маусымдағы № 4/2 "Шиелі ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 37/25 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 3 желтоқсанда № 37523 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі аудандық мәслихаттың "Шиелі ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2023 жылғы 27 маусымдағы № 4/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8433-11 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық
мәслихат төрағасы
М. Турабаев

О признании утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 4/2 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Шиелийскому району"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 37/25. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2025 года № 37523
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Шиелийскому району" от 27 июня 2023 года № 4/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регситрации нормативных правовых актов под № 8433-11).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата М. Турабаев