"Сырдария ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 41 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шешім 23.12.2025 №227, Сырдария ауданының мәслихаты
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 41 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8435-11 болып тіркелген) шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сырдария аудандық мәслихат төрағасы Е. Әжікенов

О признании утратившим силу решения Сырдарьинского районного маслихата от 30 июня 2023 года № 41 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Сырдарьинскому району"
Решение от 23.12.2025 №227, Маслихат Сырдарьинского района
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 30 июня 2023 года № 41 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Сырдарьинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8435-11).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов