"Жаңақорған ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 52 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 470 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37640 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 52 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8432-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. ЖАРҚЫНБЕК

О признании утратившим силу решения маслихата Жанакорганского района от 27 июня 2023 года № 52 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Жанакорганскому району"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2025 года № 470. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37640
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жанакорганского района от 27 июня 2023 года № 52 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Жанакорганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8432-11).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. ЖАРҚЫНБЕК