"Арал ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 69 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 493 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 26 желтоқсанда № 37688 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 69 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8427-11 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июня 2023 года № 69 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Аральскому району"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2025 года № 493. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2025 года № 37688
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Аральскому району" от 23 июня 2023 года № 69 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8427-11).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов