Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 210 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы М. Тлеумбетов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2025 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 210 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қызылорда облысында ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 334 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6851 болып тіркелген);
2. "Қызылорда облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 334 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 436 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген);
3. "Қызылорда облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 334 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 19 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8225 болып тіркелген);
4. "Қызылорда облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 334 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 56 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8462-11 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 9 декабря 2025 года № 210
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кызылординского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 9 декабря 2025 года № 210
Перечень утративших силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
1. Решение Кызылординского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 334 "Об установлении правил общего водопользования в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6851);
2. Решение Кызылординского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 436 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 334 "Об утверждении правил общего водопользования в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7518);
3. Решение Кызылординского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 19 "О внесении дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 334 "Об утверждении правил общего водопользования в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8225);
4. Решение Кызылординского областного маслихата от 27 октября 2023 года № 56 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 334 "Об утверждении правил общего водопользования в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8462-11).