Приозерск қаласында шетелдіктер үшін 2025 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 20 мамырдағы № 28/215 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 21 мамырда № 6774-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 181 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген) сәйкес, Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 жылға Приозерск қаласында шетелдіктер үшін туристерді орналастыру орындарында туристік жарна мөлшерлемелері болу құнынан 0 (нөл) пайыз болып бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Приозерск на 2025 год
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 20 мая 2025 года № 28/215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 мая 2025 года № 6774-09
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33110), Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить на 2025 год ставки туристского взноса для иностранцев в городе Приозерск в местах размещения туристов в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Исатаев