"Қарағанды облысының Приозерск қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2023 жылғы 27 маусымдағы № 6/42 Приозерск қалалық мәслихатының шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 36/272 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37781 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарағанды облысының Приозерск қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2023 жылғы 27 маусымдағы № 6/42 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6451-09 болып тіркелген) Приозерск қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев

О признании утратившим силу решения Приозерского городского маслихата от 27 июня 2023 года № 6/42 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Приозерск Карагандинской области"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2025 года № 36/272. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37781
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Приозерск РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Приозерского городского маслихата от 27 июня 2023 года №6/42 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Приозерск Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6451-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель городского маслихата А. Исатаев