Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 10/101 "Шет ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 маусымдағы № 24/216 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 маусымда № 36353 болып тіркелді
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы №10/101 "Шет ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6584-09 болып тіркелген) шешіміне, келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шет ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібінде:
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік корпорациядан құжаттардың толық жиынтығын қабылдаған күннен бастап құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау не бас тарту туралы дәлелді жауап не "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы беру мерзімі 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шет аудандық мәслихатының төрағасы С. Социал

О внесении изменения в решение Шетского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 10/101 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи населению Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 19 июня 2025 года № 24/216. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2025 года № 36353
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи населению Шетского района" от 27 марта 2024 года №10/101 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6584-09) следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи в Шетском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шетского районного маслихата С. Социал