Қарқаралы ауданының әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2025 жылғы 29 шілдедегі № 258 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 2 тамызда № 36563 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарқаралы ауданы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қарқаралы ауданының әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 05 "Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5074 болып тіркелген) шешімі;
2) Қарқаралы ауданының әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 3 "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 05 "Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31469 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Ә. Арғынов

О признании утратившими силу некоторых решений акима Каркаралинского района
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 29 июля 2025 года № 258. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2025 года № 36563
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения акима Каркаралинского района:
1) решение акима Каркаралинского района от 11 декабря 2018 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Каркаралинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5074);
2) решение акима Каркаралинского района от 30 декабря 2022 года № 3 "О внесении изменения в решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 11 декабря 2018 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Каркаралинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31469).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Ә. Арғынов