"Ақтоғай ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 49 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 364 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 26 желтоқсанда № 37689 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27–бабына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтоғай ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы №49 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6455-09 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудандық мәслихат төрағасы Р. Абеуов

О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 49 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Актогайском районе"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2025 года № 364. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2025 года № 37689
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 27 июня 2023 года №49 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Актогайском районе" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6455-09 )
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата Р. Абеуов