Ақтоғай ауданы әкімінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 1 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2025 жылғы 18 шілдедегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 21 шілдеде № 36476 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 1 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6704-09 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі А. Аманжолов
Ақтоғай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен
"КЕЛІСІЛДІ"

О признании утратившим силу решения акима Актогайского района от 22 января 2025 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району"
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 18 июля 2025 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2025 года № 36476
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Актогайского района от 22 января 2025 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6704-09).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района А. Аманжолов
"СОГЛАСОВАНО"
с террриториальной
избирательной комиссией
Актогайского района