Барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 30 мамырдағы № 23/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 2 маусымда № 6784-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 33/05 "Барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23293 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Шахтинск қалалық
сайлау комиссиясы
Шахтинск қаласы
әкімдігінің
2025 жылғы 30
мамырдағы
№ 23/01
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Шахтинск қаласы мен жапсарлас Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінде келесі мекенжайларда орналасқан стендтер, тақталар, тұғырлықтар:
1) Шахтинск қаласы, 40 лет Победы көшесі, № 44 үй аймағы;
2) Шахтинск қаласы, 40 лет Победы көшесі, № 60 үй аймағы;
3) Шахтинск қаласы, Ленинградская көшесі, № 81 А құрылыс аймағы;
4) Шахтинск қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, № 23 А құрылыс аймағы;
5) Шахтинск қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, № 91 үй аймағы;
6) Шахтинск қаласы, Ленинградская көшесі, № 67 үй аймағы;
7) Шахтинск қаласы, Московская көшесі, № 17 Б үй аймағы;
8) Шахтинск қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы, № 67 үй аймағы;
9) Долинка кенті, Бурцев көшесі, № 14 үй аймағы;
10) Долинка кенті, Бурцев көшесі, № 31 үй аймағы;
11) Долинка кенті, Гаражная- Садовая көшелерінің қиылысу аймағында;
12) Долинка кенті, Садовая көшесі, № 92 үй аймағы;
13) Долинка кенті, Садовая көшесі, № 101 үй аймағы;
14) Долинка кенті, Садовая көшесі, № 57 үй аймағы;
15) Долинка кенті, Садовая көшесі, № 58 үй аймағы;
16) Долинка кенті, Транспортная көшесі, № 2 үй аймағы;
17) Новодолинский кенті, Дзержинский көшесі, № 15 үй аймағы;
18) Новодолинский кенті, 15 квартал, Центральная көшесі, № 19 үй аймағы; 19) Новодолинский кенті, Магистральная көшесі, саяжай массиві аймағы;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 30 мая 2025 года № 23/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июня 2025 года № 6784-09
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 2 июля 2021 года № 33/05 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23293).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Шахтинская городская
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению
Акимата города
Шахтинска
от 30 мая 2025 года
№ 23/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Стенды, щиты, тумбы, расположенные в городе Шахтинске и прилегающих поселках Долинка, Новодолинский, Шахан, по следующим адресам:
1) город Шахтинск, улица 40 лет Победы, район дома № 44;
2) город Шахтинск, улица 40 лет Победы, район дома № 60;
3) город Шахтинск, улица Ленинградская, район строения № 81А;
4) город Шахтинск, проспект Абая Кунанбаева, район строения № 23А;
5) город Шахтинск, проспект Абая Кунанбаева, район дома № 91;
6) город Шахтинск, улица Ленинградская, район дома № 67;
7) город Шахтинск, улица Московская, район дома № 17Б;
8) город Шахтинск, проспект Абая Кунанбаева, район дома № 67;
9) поселок Долинка, улица Бурцева, район дома № 14;
10) поселок Долинка, улица Бурцева, район дома № 31;
11) поселок Долинка, в районе пересечения улиц Гаражная-Садовая;
12) поселок Долинка, улица Садовая, район дома № 92;
13) поселок Долинка, улица Садовая, район дома № 101;
14) поселок Долинка, улица Садовая, район дома № 57;
15) поселок Долинка, улица Садовая, район дома № 58;
16) поселок Долинка, улица Транспортная, район дома № 2;
17) поселок Новодолинский, улица Дзержинского, район дома № 15;
18) поселок Новодолинский, квартал 15, улица Центральная, район дома № 19;
19) поселок Новодолинский, улица Магистральная, район дачного массива;

20) Новодолинский кенті, Центральная көшесі, № 2 үй аймағы;
21) Новодолинский кенті, Торговая көшесі, № 5 үй аймағы;
22) Шахан кенті, Кенесары Қасымұлы көшесі, № 6 үй аймағы;
23) Шахан кенті, Кенесары Қасымұлы көшесі, Шахан кентінің мәдениет үйі ғимаратының аймағы;
24) Шахан кенті, Кенесары Қасымұлы көшесі, № 12 А үй аймағы;
25) Шахан кенті, 11/17 квартал, № 19 үй аймағы;
26) Шахан кенті, 15 квартал, № 4 үй аймағы;
27) Шахан кенті, Чернышевский көшесі, № 18 құрылыс аймағы;
28) Шахан кенті, Центральная көшесі, № 40/1 құрылыс аймағы.

20) поселок Новодолинский, улица Центральная, район дома № 2;
21) поселок Новодолинский, улица Торговая, район дома № 5;
22) поселок Шахан, улица Кенесары Қасымұлы, район дома № 6;
23) поселок Шахан, улица Кенесары Қасымұлы, район здания Дома культуры поселка Шахан;
24) поселок Шахан, улица Кенесары Қасымұлы, район дома № 12А;
25) поселок Шахан, квартал 11/17, район дома № 19;
26) поселок Шахан, квартал 15, район дома № 4;
27) поселок Шахан, улица Чернышевского, район строения № 18;
28) поселок Шахан, улица Центральная, район строения № 40/1.