Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 341/11 "Шахтинск қаласында және іргелес Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінде тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 14 шілдедегі № 435/21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 21 шілдеде № 36479 болып тіркелді
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 341/11 "Шахтинск қаласында және іргелес Долинка, Новодолинский,Шахан кенттерінде тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6611-09 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенiмхатқа, заңдарға, сот шешiмiне не әкiмшiлiк құжатқа негiзделген өкiлi) Қағидаға сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкімет" веб-порталына тоқсанына бір рет жүгінеді.
Мемлекеттік корпорациядан құжаттардың толық жиынтығын қабылдаған күннен бастап құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау не бас тарту туралы дәлелді жауап не "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы беру мерзімі 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14 июня 2024 года № 341/11 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Шахтинске и прилегающих поселках Долинка, Новодолинский, Шахан"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14 июля 2025 года № 435/21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2025 года № 36479
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14 июня 2024 года № 341/11 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Шахтинске и прилегающих поселках Долинка, Новодолинский, Шахан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6611-09)
следующие изменения:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Услугополучатель (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается за назначением жилищной помощи один раз в квартал в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства", согласно Правилам.
Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова