"Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 103 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2025 жылғы 8 шілдедегі № 224 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 21 шілдеде № 36484 болып тіркелді
Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Саран қалалық мәслихатының "Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 28 наурыздағы № 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6578-09 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-қосымшаның 9 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясынан не "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы құжаттардың толық жиынтығын қабылдаған күннен бастап тұрғын үй көмегін көрсету туралы құжаттарды қарау және шешім қабылдау не бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімін Тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларымен белгіленген тәртіппен анықтау.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қалалық мәслихатының төрағасы О. Баймаганбетов

О внесении изменения в решение Саранского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 103 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 8 июля 2025 года № 224. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2025 года № 36484
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 103 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6578-09) следующее изменение:
пункт 9 приложения 1 изложить в следующей редакции:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации "Правительство для граждан", либо через веб-портал "электронного правительства" определить в порядке, установленном Правилами предоставления жилищной помощи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Саранского городского маслихата О. Баймаганбетов